Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Nie działa wskaźnik temperatury oleju/ładowania w liczniku
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
Mam problem w sharanie 1.9 TDI 130 kM 2004 r. w trakcie jazdy dostrzegłem że nie działają mi wskaźnik temperatury oleju i ładowania ( zegary z dużym komputerem FIS )pozostałe zegary działają.
Witam. Czy polskim vagiem odczytam temperaturę oleju ? Jeśli tak to w którym bloku pomiarowym ? Zmieniłem licznik na taki z pełnym fis, wcześniej nie miałem w ogóle fis, w tej chwili już jest i wszystko działa prócz wskaźnika temp. oleju
Witam.

W zegarach grupa 3 i pole 3 bądź grupa 50 i pole 3 to chyba właśnie wskazanie temperatury oleju.

Pozdrawiam
Mam 1/2 fis i zmieniałem kontrolnie na chwile zegary z pełnym fisem i wskaźnik temp. oleju nie działał. Nie doszedłem jeszcze czego brakuje.
Czujnik poziomu/temperatury znajduje się w misce olejowej gdzieś chyba ktoś pisał, ze są stosowane różne czujniki w zależności od wersji zegarów. Ale to nic pewnego.
Ogarnąłeś temat ze wskaźnikiem temperatury oleju ?
Nie, zarzuciłem temat bo to trochę skomplikowane jest, mówi się ogólnie, ze Sharan, Galaxy, Alhambra to bliźniaki ale jak się zagłębić to okazuje się, ze różnice są dość znaczne. Choćby to, ze jest taka masa różnic w licznikach z roczników, wyposażenia, wsady dość mocno się różnią i albo trzeba szukać idealnie pasującego licznika albo żonglować wgrywaniem wsadów. Okrutnie czasochłonne zajęcie
Przekierowanie