Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Składanie lusterek - zakres/działanie/problemy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam
Mam może trochę nietypowe pytanie otóż jestem posiadaczem Forda galaxy MK2 ale mam problem z lusterkami ponieważ moje nie składają się całkowicie tylko jakieś 15-20 stopni .
Moje pytanie brzmi czy w Sharanie lub w Alhambrze lusterka składają się całkowicie t.j. około 45 stopni tak aby były równolegle do karoserii auta ?
Potrzebne mi to jest bo nie mieszczę się we wjeździe garażu przy obecnych lusterkach ale zauważyłem ze Sharan i Alhambra mają inne lusterka i pomyślałem czy nie można zmienić na właśnie takie
Może ktoś z użytkowników dysponuje zdjęciem auta ze złożonymi lusterkami byłbym bardzo wdzięczny za takowa pomoc.
Dziękuję i pozdrawiam
Miałem Sharana (lusterka z kierunkami), a teraz jeżdżę Alhambrą i w obydwu samochodach lusterka składały się całkowicie (w Alhambrze może nawet bardziej się chowają).
Kolego dominikd, uzupełnij opis samochodu w swoim profilu, bo nie całkiem wiadomo o co pytasz.
Ok opis uzupełniony , chodzi mi o lusterka bez kierunków takie jak stosowane były w alhambrze i sharanach z ręcznym składaniem bo w galaxy składają się bardzo słabo może z 15 stopni .
U mnie po złożeniu (składane elektrycznie) wygląda to tak:

[Obrazek: 87fd69b21af3.jpg] [Obrazek: 59dc25aa8db3.jpg]
Oooo właśnie o to mi chodziło bardzo ślicznie dziękuję za zdjęcia pomogły w stu procentach a powiedz to jest auto przed liftu do 2004r czy po , ale z tego co widzę to mocowanie lusterek jest takie same .Jeszce raz dziękuje i pozdrawiam.
Moja Alhambra jest z 2006r.
W moim Sharanie 2005 nie skaladaja sie tak do konca jak u kolegi na zdjeciu. Pewnie to wina mechanizmu gdyz zastosowali inny jak w Seacie. Teraz trzeba sie zastanowic czy bedzie pasowac z jednego auta do drugiego. Cale lusterko moze i podejdzie ale juz widze roznice ze kolega ma kierunkowskaz blotniku a ja mam zaslepke,czyli detalami sie roznia auta. A czy na dole w lusterku tez kolega ma,tego za bardzo nie widze.
Ale auta te po 2004 wlasnie wychodzily z kierunkiem w lusterku.
(14-01-2016 15:00)peters napisał(a): [ -> ]Ale auta te po 2004 wlasnie wychodzily z kierunkiem w lusterku.

Sharany tak, natomiast Alhambry do 2010r miały lusterka bez kierunkowskazów.
Miałem poprzednio Sharana i tak jak napisałem wcześniej lusterka w nim składały się jakby nieco mniej.
A no faktycznie widzę że jest kilka typów tych lusterek także można nie trafić dobrze może jeszcze ktoś podeśle zdjęcie złożonych lusterek w sharanie lub alhambrze .
Bo z tego co widzę to podstawa montażowa jest taka sama mi chodzi o lusterko elektrycznie sterowane podgrzewane i z manualnym składaniem w kolorze czarnym niemalowanym może nawet ktoś ma taki komplet na sprzedaż (lewe i prawe) .
Obecnie mam takie ale składa się kiepsko .
http://archiwum.allegro.pl/oferta/lewe-l...52975.html
Stron: 1 2
Przekierowanie