Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: pytanie o fis
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
witam kolegow moze to nie tu ale mam jedno malutkie pytanie czy w waszych szaranach 2001r z duzym fis pokazuje wam na ile kilometrow wam zostalo paliwa bo u mnie tego nie ma albo nie potrafie wlaczyc pozdrawiam i przepraszam jak to nie tu napisalem
tak pokazuje ,przełączasz funkcje przyciskiem w manetce od wycieraczek
nie każdy licznik ma tą funkcję. wiem że można to uaktywnić ale trzeba mieć do tego sprzęt.Wejdź w kontakt z kolegą @Stefano on ci powie co i jak.
Mam pełny FIS, rocznik taki jak Ty, niestety też mi nie pokazuje ile jeszcze mogę przejechać.
kiedys wracalem z trasy i mi nie wiem jakim cudem pokazalo ze mam paliwa na jakies 200km ale to bylo jedyny raz hehe i zapytam jeszcze ten fis mam taki pasiasty troche robil to juz ktos sobie czy musze kupic nowy
Mi nigdy nie pokazało ile mogę przejechać na paliwie. A co do pasków na FIS'ie to standard, mi nie działają dwa.
to moze ktos podpowie jak to zregenerowac samemu czy lepiej sie za to nie brac bo moze wiecej popsuje
U mnie fis zanika od góry,szukałem i sa firmy co to regeneruja koszt ok 350zł i zastanawiam sie czy jest sens wydawac tyle kasy,chyba ze ktos zna lub ma namiary na kogos kto to robi taniej albo sam to robił.
niby jak taniej skoro sam wyswietlacz kosztuje sporo. Jeszcze cos chyba bylo ze pelne fisy sa dostepne a pol-fisy juz chyba nie.
Jak szukałem w necie informacji na temat regeneracj i uszkodzen fis znalazłem cos takiego.
Stron: 1 2
Przekierowanie