Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Bład 17664 - jak wymienić czujnik ? Pomocy !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Od jakeigoś czasu zuwazyłem ze czasem jak jade oborty same idą na 1100 RPM. Czytałem ze to wina czujnika.
Błąd 17664 (Czujnik temperatury płynu chłodzącego - zwarcie do plusa/przerwa brak osprzętu/nie związany ze sprzętem)
Chciałbym wymienic ten czujnik niestety w VW trzeba czekac 2 tygodnie na wymianę a ja nie mam tyle czasu a czeka mnie trasa 1000km i wolałbym to wymienić, nie chce ryzykować.
Byłem sie pytać o czujnik ale facet powiedział mi że sa 3 i sam nie wiedział... Więc jak ja moge wiedzieć ? Sad
Może ktos mi objaśnić jaki czujnik mam kupić i w którym miejscu go szukać ? W internecie każde zdjecie inne, a ja potrzebuje fachowej porady Wink
Prosze nie usuwać tematu.
Na dole masz kilka linkow do dkladnie takiego tematu co poruszasz od nowa. Nie wiem po co nowy. Tam jest opisane co i jak. Sam Stefano ze dwa rayz mowil jaki to czujnik i gdzie sie znajdzuje. Mam nadzieje ze instalacje sprawdziles i ze pewny jestes tego czujnika. Zagrozenia nie ma bo moze byc tez tak ze czujnik nic niepokojcego nei pokaze a silnik moze sie gotowac. Tu masz przerwe ale czy winna jaest kabloteka czy sam czujnik to nie wiemy. DOsc czesto siada wlasnei czujnik.
Przekierowanie