Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: felgi Alhambra II 7N 16?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Hej,
Jeżdżę na pakietowych siedemnastkach ze style advanced ale myślę, że na zimę chciałbym kupić komplet opony plus felgi żebym czasami mógł sobie je sam na lewarku zmienić.
Jakie są parametry standardowych felg 16 cali co naszych samochodów?
czy do standardowych 205/60 R16 powinna być felga 6,5 czy 7? Jakie ET? Otwór centralny ma znaczenie? Czy jak będę brał stalowe albo aluminiowe to powinienem się przejmować innymi parametrami?

Czy generalnie odradzacie 16" bo auto już "nie wygląda"?
Myślę, że felga powinna być 7-7,5 ona i tak jest wąska, ET ok. 40-45
[attachment=4023]
oryginaly mają jednak 6,5 i et33


(01-11-2015 11:54)Kubass32 napisał(a): [ -> ]Myślę, że felga powinna być 7-7,5 ona i tak jest wąska, ET ok. 40-45
Ale nawet jak założysz 7,5 z ET 40-45 nic się nie stanie, będą super pasować, sam na takich jeździłem.
Witam . Masz ( macie) taki mały pliczek . Rozpisałem sobie możliwości oryginalnych felg dla Alhambry jak szukałem zimówek . Może ktoś skorzysta Idea
[attachment=4030]
świetne to jest, dzięki
czyli na zimę nie rozważasz innego ET niż 33?
Zagustowałem w oryginałach i alusach Cool
Już mi się nie chce malować co sezon stalowych felg .Tongue
W weeknd zagościły nowe kapcie na zimę . Na orginalnych alusach 16' . Może to kwestia przyzwyczajenia ale na 16kach gorzej wygląda . Jakieś małe te koła do takiej dużej budy Undecided
Mam te same odczucia, tylko mam na 16 stalowych, niezłe balony he he Big Grin
Stron: 1 2 3
Przekierowanie