Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: schowek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
taki schowek z podłokietnikiem był montowany jak były fabryczne monitory w zagłówkach
Fajny schowek ale trochę drogi.
sam schowek jest dosc maly. nie wiem co tam mozna schowac ale raczej drobnice. Mi chodzi po glowie wywalenie recznego calkowicie i zastapienei go elektrycznym. W miejsce lewarka i tej obudowy wstawienie jakiegos tunelu schowkowego i to by mialo sens.
Jak zwykle,jak czegoś mało jest to chcą jak Żyd za matkę.Tongue
Ja też czasem mam unikatowe rzeczy wiec się troszkę lepiej cenię ale bez przesady. Takie prawo rynku.Wink
witam ja mam w swoim sharanie inne z DVD oryginał i dołożyłem jeszcze na USB i wymieniłem monitory w zagłówkach bo oryginał nie działały , cała elektronika była zalana wraz z DVD , które też wymieniłem kupiłem na allegro za 100 zł
jak nie mam w wyposazeniu takiego bajeru to mozna dołozyć łatwo zagłówki z monitorami i DVD ??? musze pomyslec przyszłościowo żeby mieć spokój Smile
tez jestem ciekawy ile to kosztuje Smile

pretor

Schowek-podłokietnik super sprawa, ale cena jak za używkę i do tego jeszcze z lekka zużytą, to 200 zł za dużo jak na mój gust.
I do tego nie w moim niebieskim kolorze Dodgy

Ze 2 lata temu na Allegro był taki schowek z uszkodzonym zawiasem za 80 zł i według mojej oceny nie był wart swojej ceny, właśnie z powodu tego uszkodzenia.


Mam znajomego który zakładał monitory do Reno Trafica i płacił za 5 zagłówków + 1 monitor w miejsce poduszki pasażera po 250 zł od sztuki. Ale robił to w 7-8 autach i pewnie z dużą zniżką na resztę. Normalna cena od zagłówka to 300 zł.
Stron: 1 2
Przekierowanie