Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Galaxy 1 Dmuchawy nie dzialaja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Wczoraj sobie jechalem i nagle przestaly mi dzialac dmuchawy ta z przodu i z tylu.
Mam panel klimatronik z osobmymi przyciskami do sterowania tylna dmuchawa.
Wydaje mi sie ze ten panel niczym nie steruje bo jak wlaczam nadmuch np na nogi to nie slychac nic zeby sie przestawialo, a caly panel swieci i wszystko na ekranie widac ze niby zalaczam tylko ze nic nie dziala.
Nie znalazlem nic na ten temat na forum.
Moze ktos mial podobny przypadek, czy to panel do wymiany?
Miałem tak w Sharanie z 96 roku. Sprawdź bezpiecznik. Nad przekaźnikiem 128 tym szerokim są bezpieczniki. U mnie słabo stykał jeden z nich i topiły się bezpieczniki. Mogła też nastąpić awaria silnika przedniej dmuchawy przez co pali bezpieczniki. Jak chcesz sprawdzić tą dmuchawę to wyjmij prawy schowek i będziesz miał do niej dostęp.
Bezpieczniki sprawdzalem wszystkie bezpieczniki i sa dobre przy aku tez.
Jak wracalem do domu to jeszcze mi nie dzialaja wycieraczki, abs mi swieci, podgrzewanie szyby nie dziala no i tedmuchawy.
Ma moze ktos jakis pomysl.
Bezpieczniki. Szukaj dokładnie, ruszaj, sprawdzaj styki. A może któryś przewód zasilający centralkę zgnił?
Te układy nie mają nic wspólnego ze sobą poza zasilaniem
Teraz udalo mi sie znalezc stycznik z numerem 18 nie dzialal. Teraz jest wszystko git.
Dzieki za pomocWink
Przekierowanie