Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Legendarne przeguby... Pomocy!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witajcie. Powoli zaczynaja mnie irytowac przeguby wewnetrzne... Kupilem jakis zamiennik - 2 tys km nie zrobilem a znowu tluklo... Znalazlem od audi uzywki, wrzucilem, no bajka, zrobilem 10tys i sie znowu zaczyna, znowu lecą... Dopiero lekko buja ale juz zaczyna. Powiedzcie panowie, co zrobic, gdzie szukac tych od tiptronikow z audi, czy moze kupic orginały regenerowane? Na ori z serwisu nie usmiecha mi sie bulić kasy... I zmieniac je co 10 tys tez mi sie to unudzilo... A moze jest ktos kto przerabia to na porządne przeguby jak byly w starej budzie czy w t4? Pochwalcie sie co robiliscie. A, i znalazlem taka firme ktora regeneruje. Probowal ktos ich wyrobow?
http://www.robro.com.pl/#!home-r2/c1qc9
W afn ci tak siadają przeguby?
Nie nie, w auy. 2001rok. Tylko tam napisalem, czy jest mozliwosc przerobki na takie jak są w afn czy t4
P&P to nie ma ale wszystko się da zrobić. Napewno nie za 500 zł i raczej nawet nie za 1000.
No dobra. W takim razie tania alternatywa ?
Tania ??? ...to sobie sam odpowiedziałeś w temacie... Zależy także w jakim stanie kupiłeś te używki od audi...Dodgy Mi koleś chciał sprzedać używkę od sharana z półoską w takim stanie że głowa boli...( za tanie pieniądze ) moją starą miałem lepszą, w tej chwili także mam z prawej strony od audi... ok. 15tyś km i cisza...
Wydaje mi sie e byla dobra ta uzywka, bo nie czulem luzu jak kupowalem.... I robilem to sam, wiec jak nie spieprzylem to powinno byc ok, a tu juz jest wyczuwalny luz...

Mowie tania, bo za uzywke zaplacilem 50 a ori koaztuje kolo 1000?Wink
Czy od VW T4 by podeszły to nie wiem,ale na pewno nie obydwie jak cos. Sprawdźe to na pewno kiedys,szkoda tylko ze swoje stare od T4 oddałem razem kupującemu całe zawieszenie od jednostki 2,4D.
PRzepraszam bardzo ale czemu temat jest w "Silniki diesla" zamiast ogólnym mechanicznym?
Nie w szystko z tela zauwazyc sie da. Czasami tez sie zapomni bo cos mialem zrobic w domu a nie z komóry i tak to juz bywa. Dzieki za cynk. Zawsze mile widziane sa zgloszenia.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie