Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Składanie lusterek po zamknięciu auta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Witam,
czy istnieje możliwość ustawienia automatycznego złożenia lusterek po zamknięciu auta pilotem?
Mam możliwość złożenia lusterek joystickiem w drzwiach ale chciałbym, żeby działo się to automatycznie po zamknięciu auta pilotem. Oczywiście po uruchomieniu zapłonu albo otwarciu drzwi powinny się rozłożyć ;-)

Samochód to Seat Alhambra II z 2014r.
Pytałem w ASO - podobnież się nie da (w/g ASO tylko francuskie samochody mają taki bajer). Próbowałem poczytać w sieci, czy nie da się tego zrobić w jakiś prosty sposób (vcds), ale nic nie znalazłem.

Sam nie do końca ogarniam jak to w końcu działa (np, czy ten joystick wciska się, czy nie), a do instrukcji ciągle jakoś daleko ;-)
Skrót "ASO" powoduje, że przechodzą mi ciarki po plecach.

https://youtu.be/OsNjPJ3DPcw
Człowiek, który jest autorem tego filmu odpisał mi, że trzeba mieć odpowiedni program diagnostyczny.
Myślałem, że można to zrobić w sposób bardziej "amatorski".
(18-09-2015 15:31)lukdom napisał(a): [ -> ]Skrót "ASO" powoduje, że przechodzą mi ciarki po plecach.

https://youtu.be/OsNjPJ3DPcw
Człowiek, który jest autorem tego filmu odpisał mi, że trzeba mieć odpowiedni program diagnostyczny.

Ciekawe o jaki program mu chodziło ? coś więcej niż VCDS ?
Pamiętam ,że na forum tourana jeden z magików to zrobił . Fakt nie wystarczyło to zrobić tylko przy pomocy oprogramowania
http://www.touranklub.pl/forum/viewtopic...e+lusterka
Spacewalker nad tym dumał .
ja przytrzymasz dłużej przycisk zamknięcia drzwi na pilocie to zamykają się szyby i składają lusterka
U mnie to tak niestety nie działa, szyby owszem zamykają się, ale lusterka ani drgną (i to bez względu w jakiej pozycji jest joystick od lusterek)
tak jak pisał lukas po dłuższym czasie gdy przytrzymasz przycisk zamknięcia powinny zamknąć się szyby jeśli są otwarte, a do tego przymknąć lusterka. Tak samo jak dłużej przytrzymam przycisk otwarcia szyby będą się otwierać dopóki trzymam przycisk.
(14-01-2016 23:24)rokef napisał(a): [ -> ]po dłuższym czasie gdy przytrzymasz przycisk zamknięcia powinny zamknąć się szyby jeśli są otwarte, a do tego przymknąć lusterka.
Sprawdzę u siebie - domykanie szyb z pilota mam . Czy jak dłużej potrzymam jeszcze przycisk to sie złożą lusterka ?
Zobaczę , pewnie tę opcję trzeba by było uaktywnić , tylko nie wiadomo czy VCDS wystarczy .Undecided
(15-01-2016 10:23)Maciej_F napisał(a): [ -> ]Sprawdzę u siebie - domykanie szyb z pilota mam . Czy jak dłużej potrzymam jeszcze przycisk to sie złożą lusterka ?
Zobaczę , pewnie tę opcję trzeba by było uaktywnić , tylko nie wiadomo czy VCDS wystarczy .Undecided

Ciekawy jestem, ja też mam Alhambrę i u mnie to zdecydowanie nie działa...
Jakiej wesji VCDS używasz? Ja mam kabelek od passata B6 (VAG 908), ale w Alhambrze II praktycznie nic z nim nie działa :-( i nie wiem jaki powinienem teraz kupić.
(15-01-2016 12:04)mwlodarc napisał(a): [ -> ]Ciekawy jestem, ja też mam Alhambrę i u mnie to zdecydowanie nie działa...
Jakiej wesji VCDS używasz? Ja mam kabelek od passata B6 (VAG 908), ale w Alhambrze II praktycznie nic z nim nie działa :-( i nie wiem jaki powinienem teraz kupić.
vag 908 to historia
Ja ma VCDS-a 12.12 eng . I to dopiero ogarnia model 7N
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie