Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Montaż radia MFD Sharan MK1 ???
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, montował ktoś już u siebie radio MFD w Sharanie MK1 ???Potrzebuje opis krok po kroku, co kupic(wiem ze napewno ramke i panel klimatronik).Czy jak kupie ori ramke pod navi to musze cos wycinac w desce z tylu???jak by ktos mial zdjecia jak to wyglada byloby fajnie, a przyciski navi na jaki kolor podswietlaja- na czerwony tak jak w passacie?a klimatronik jaki kolor podswietlenia???
Wszystko zależy od tego z jakiego auta kupisz MFD. Ze Skody i Galaxa mają podświetlenie przycisków zielone a Sharan i Alhambra ma podświetlenie czerwone. Pamiętaj też że z jakiego auta masz MFD takie logo powitalne będzie się wyświetlać po uruchomieniu.
Ja u siebie zostawiłem oryginalny klimatronik a wyciąłem tylko półkę pomiędzy radiem 1 din a kieszonką na drobne. Musisz dobrze upchać wiązkę od MFD bo mało miejsca jest w półce. Dolny prawy róg MFD będzie troszkę wystawał od panelu środkowego ale tak musi być bo kształt półki jest inny.
A możesz kolego podesłać zdjęcia jak wygląda to u ciebie? ??
Wystarczy poszukać, tak jest u mnie
http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread...1#pid64061
Mam jeszcze jedno pytanie, mam okazje kupic mfd tylko ze forda z kompletna ramka i klimatronikiem na dole za 700zł, pytanie czy mfd forda bedzie pasowac z podlaczeniem???czy fordowskie mfd i ten klimatronik co jest na dole to jest podswietlane na zielono???warto kupic czy szukac dalej vw??
(18-09-2015 14:40)Kamillo napisał(a): [ -> ]Mam jeszcze jedno pytanie, mam okazje kupic mfd tylko ze forda z kompletna ramka i klimatronikiem na dole za 700zł, pytanie czy mfd forda bedzie pasowac z podlaczeniem???czy fordowskie mfd i ten klimatronik co jest na dole to jest podswietlane na zielono???warto kupic czy szukac dalej vw??

Moje jest z forda, ale panel przedni i podświetlenie zmienione na VW. Wszystko pasuje, jedyne różnice to że na starcie wyświetla logo FORD i ma zielone podświetlenie w oryginale.
A w oryginale montowane mfd w sharanie mk1 bylo tez podswietlane na zielono przyciski???a klimatronik chyba tez na zielono, dopiero polifcie chyba tak jak w passacie b5.
Dokładnie
Przekierowanie