Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Wtyczki+cieknący płyn
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A więc tak,na wstępie serdecznie witam posiadaczy.Tak jak w opisie VR6 bez podtlenku gazu.Mój problem dosyć specyficzny i pewnie u każdego coś takiego miało miejsce.Mam na myśli kable przy wtyczkach i uszkodzonych izolacjach przy nich.Nie było by problemu gdzieś dalej ale brakuje izolacji przy samym wejściu do wtyczki,i czasami po dłuższe jeździe ląduje na kompie bo izolacja nie wytrzymuje od temperatury Polecano mi ten klej w tubkach do podgrzewania ponoć z chińskiego marketu najlepszy Smile,sprawdzi się to tak poważnie lub czy jest inne coś nie przewodzące aby uniknąć szukania wtyczek po szrotach.
a drugi problem to ucieka mi płyn z podszybia,tzn wchodzą węże na podszybie tam z tego co się orientuje jest podgrzewacz i wychodzi że gdzieś na tym kawałku ucieka,ponieważ ścieka woda z tego miejsca.Pytanie czy można się tam dostać od środka(nie rozbierając całej konsoli) czy tylko od silnika(po zdjęciu osłony nad silnikiem-bardzo małe pole manewru)Dziękuje za pomoc i pozdrawiam
Przekierowanie