Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: ciekawostki pod schowkiem środkowym
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam . Wczoraj mnie podkusiło odkręcić schowek środkowy w desce rozdzielczej . Prosta sprawa 2 wkręty i można coś pomodzić . Ale coś mnie zaniepokoiło:

1. w kanale powietrza doprowadzającego na kratki są wywiercone 2 dziury , tylko po jednej stronie . Tak jakoś ordynarnie . Zastanawiam się po co . Ktoś się pastwił nad tym kanałem a może to upust powietrza bu przewentylować koło radyjka ? Tak sobie pomyślałem .Confused
[attachment=3914]

2. Zajrzałem na airbag pasażera . A co to za ''frendzle'' wystają . Jakaś taśma ale jakby ucięta ? Nie za bardzo wiem czy to tak ma być ???

[attachment=3915]

Bywał ktoś z ciekawości pod schowkiem środkowym , korciło rozkręcić ?
Witam . Coby samemu odpowiedzieć na moje pytanie


Ad 1 takich dziur nie powinno być - do zaklejenia .
Ad 2 faktycznie z poduszki powietrznej mogą wystawać ''frenzle materiałowe ''
Może te dziury służyły (miały służyć) do doprowadzenia zimnego powietrza do chłodzenia schowka?
(21-09-2015 21:55)rodzynek napisał(a): [ -> ]Może te dziury służyły (miały służyć) do doprowadzenia zimnego powietrza do chłodzenia schowka?
Wężyk do chłodzenia schowka w całkiem innym miejscu . To były jakieś trefne otwory nie fabryczne . Ale po kij?????
Przekierowanie