Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Alhambra MKI 1998 - uszczelka serwa, gdzie kupić lub jaki zamiennik
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Od jakiegoś czasu syczało mi w okolicach pedału hamulca. Okazało się, że uszkodzeniu uległa uszczelka od serwa ( ATE 03.7718-5018.1). Nigdzie nie mogę takiej dostać, nawet serwis VW sprzedaje tylko kompletne serwa. Czy ktoś z Was wie gdzie mogę dostać taki uszczelniacz lub czy pasuje jakis zamiennik? Wymiana całego serwa z powodu uszkodzenia jednej gumki wydaje mi się troszkę nielogiczna. Z góry dziękuję za pomoc i mam nadzieję że Ktoś już rozwiązał ten problem w przeszłości. Pozdrawiam Grzesiek
Dołączę się do kolegi bo u mnie też piszczy i choć na nic to nie wpływa to strasznie denerwujące jest.
Mam ten sam problem. Na razie pomaga WD 40. Na zapalonym silniku pryskam na pręt (jak najgłębiej) a potem naciskam hamulec. Na tydzień - dwa pomaga. Potem trzeba powtórzyć.
Też czekam, czy ktoś odpisze, szkoda wymieniać całe serwo dla jednego oringu. Da się tam dostać bez wyjmowania serwa? np od strony kabiny? Nigdy tego nie rozbierałem i nie wiem jak to jest montowane.
Witam. Jednak wymieniam serwo . Ta uszczelka jest wprasowywana i nie da jej sie dokupić ani dobrze wcisnąć.
No to mnie nie pocieszyłeś Sad Muszę szukać serwa.
Przekierowanie