Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Wnętrze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam posiadam sharana z 2008r . zmagam się z problemem kiepskich materiałów wnętrza , najbardziej wkur******e jest pekanie plastików deski rozdzielczej <zaczepy , uchwyty pod śruby itp> plastiki zachowują sie jak by były przegrzane , zastanawia mnie czy to jest problem jednostkowy czy może wyszła jakaś wadliwa seria pod tym względem, miał ktoś podobne problemy?
Witam
Niestety ale tak to jest Sad - słabe są te plastiki do tego bardzo delikatne .
Jak ściągałem dechę to niektóre dosłownie w rękach się rozsypały .
Przy składaniu kombinowałem stosując np większe podkładki itp by jakoś to poskładać.
Pozdrawiam
Ja tego problemu nie zauważyłem. Wcześniej jeździłem Sharanem 2004r., teraz Alhambrą 2006r. i wszystkie schowki, zaczepy itp działają poprawnie.
A Koledzy, którym się te plastiki sypią, to przypadkiem nie mają przekoszonych samochodów?
Myślę że polifty z 2000 2001 roku mają te plastiki już mocno utlenione. Pewnie te co przytargane z Włoch itp to mają już spekane po kilku latach.
Mój jest z 2008r . a plastiki sa kruche , przewody w słupkach< słupek drzwi> tak samo pękają ....
Nie gadaj. A myslalem by zmienic na cos nowszego bo bedzie lepiej.
No właśnie ja też myślałem że świeższy lepszy a tu du-pa ... kolega ma 2002 i niema problemów ... dlatego pytam czy u was w podobnych rocznikach 08 tez takie dziwy są ?
rocznik 2001 i zero problemu
Zmieniałem nagrzewnice -duże podkładki i a gdzie całkiem się rypło to blachowkręty
Stron: 1 2
Przekierowanie