Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Immobilizer - pin/kodowanie/problemy itp. - temat zbiorczy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Witam.Mam zapytanie do osób znajacych temat.Czy moge zastosowac immobilizer od komputera z silnika benzynowego 2,0 L do silnika diesla1,9 ahu? Czy jest to mozliwe?Pozdrawiam wszystkich.
jaki może być powód usterki immobilaizera? , kluczyk rozkodowuje się, nie można odpalić.... po odłączeniu akumulatora, ponownie zaskakuje... lecz po jakimś czasie ponownie trzeba odłączyć akumulator ;(
Mozesz. Trzeba tylko zmienic kodowanie. Choc i to nie zawsze.
(16-04-2011 17:24)sharanista napisał(a): [ -> ]jaki może być powód usterki immobilaizera? , kluczyk rozkodowuje się, nie można odpalić.... po odłączeniu akumulatora, ponownie zaskakuje... lecz po jakimś czasie ponownie trzeba odłączyć akumulator ;(

To nie wina kluczyka. predzej podejzewalbym przekaznik 109 lub cewke immo. Kluczyk jak sie rozprogramuje to odlaczenie aku nic nie da.
:DWitam! Zakupiłem alhambrę 115KM 2001/2002 z jednym kluczykiem-immobilizerem.Boję się utraty.Koniecznie potrzebuję duplikatu.Dzwoniłem w kilka miejsc(mieszkam pod Katowicam): koszt-400-500zł!Czy znacie jakiś sposób na tańsze załatwienie sprawy.W jaki sposób.To broblem w rodzaju tykającej bomby.Nie można lekceważyć.[/font]
Potrzebna wieksz ilosc informacji. Czy masz kod PIN do immo?? Potem trzeba wiedziec jakie sie ma immo ale raczej w twoim przypadku bedzie to ktore mozna dorobic bez problemu bo tylko te wczesniejsze mialy o innej czestotliwosci niz 433 MHz. Potem musisz miec pastylke immo, kluczyk z wyfrezowanym grotem i najlepiej jakiegos kolesia z odpowiednim fejsem co ci odczyta PIN ( jesli nie masz) i zaprogramuje nowa pastylke immo. Koszty raczje nie az tak duze jak podajesz bo mysle ze spokojnie w okolicy 200-250 zl calosc.
(09-07-2011 15:11)wesol napisał(a): [ -> ]Potrzebna wieksz ilosc informacji. Czy masz kod PIN do immo?? Potem trzeba wiedziec jakie sie ma immo ale raczej w twoim przypadku bedzie to ktore mozna dorobic bez problemu bo tylko te wczesniejsze mialy o innej czestotliwosci niz 433 MHz. Potem musisz miec pastylke immo, kluczyk z wyfrezowanym grotem i najlepiej jakiegos kolesia z odpowiednim fejsem co ci odczyta PIN ( jesli nie masz) i zaprogramuje nowa pastylke immo. Koszty raczje nie az tak duze jak podajesz bo mysle ze spokojnie w okolicy 200-250 zl calosc.


Serdecznie dziękuję. Sprawdzę co mogę zrobic
Dorabiałem dwa lata temu- kosztowało mnie to ok.350zł.Nie miałem nic tzn gość dorobił kluczyk odczytał PIN i zakodował kluczyk.Coś koło godzinki i mam drugi kluczyk.Ale ja szukałem gościa w Łodzi.
OK.Czyli jednak się nie myliłem.Poszukam rozwi,azania sprawy.Pozdrawiam.
Zawsze tez mozesz sobie zrobic wlasne zabezpieczenie przed kradzieżą- jakis pstryczek elektryczek a pastylke z kluczyka wydlubac i wstawic przy stacyjce. Wtedy bedziesz mógł sobie dofrezowac kluczy nawet i 8 szt. To jest najtansza opcja.
Kolejna opcaj to udajesz sie nad morze. Zajedziesz do mnie i masz kluczyk w promocji za 200 zl w ciagu 20 minut. Warunek ze musisz miec dopilowany grot.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie