Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Zamek tylnych drzwi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam. Mam problem z centralnym zamkiem od strony tylnych prawych drzwi. Po podłączeniu modułu nie działają ani przedni prawy zamek ani tylny. Po odłączeniu kostki od modułu wszystko wraca do normy. Sprawdziłem oba silniczki i są sprawne. Czy ktoś ma pomysł co może być nie tak?
mozesz pisac jasniej i jakiego auta dotyczy sprawa. Jaki modul odlaczyles??
Samochód to Seat Alhambra 99r. Odłączyłem po prostu kostkę od zamka.
A przewody w przelotce sprawdziłeś?
(10-08-2015 21:46)cimiec napisał(a): [ -> ]Samochód to Seat Alhambra 99r. Odłączyłem po prostu kostkę od zamka.

A czyli poszycie drziw jest rozbebeszone i na odpietej wtyczce tu pryz zamku reszta dziala poprawnie a jak podepniesz ta wtyczke do zamka to juz niestety sie krzaczy?? TO problem w zamku bo skalda sie z czesci mechanicznej i z czesci elektrycznej- tam sa mikrowlaczniki i silniczek do zmian by blokowac otwieranie i odblokowywac.
Kostkę pomierzyłem miernikiem i na przewodach znajduje się odpowiednio 12V przy otwieraniu i zamykaniu. Oba silniczki wyciągnąłem i sprawdziłem podpinając je pod 12V. Oba działają.
silniczki tak ale czy do zamka idą tylko dwa kabelki?? czy idzie ich wiecej??
No idzie ich więcej. Wszystkie sprawdziłem miernikiem i są całe.
Ale zamek nie jest okej. Robiłem coś takiego w golfie żony jakieś parę tygodni temu. To prawie standard.
Czyli zamek do kosza?
Stron: 1 2
Przekierowanie