Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: kod do radia beta sharan '00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
witam,
odkrecilem kabel od aku zeby dostac sie do zarowki mijania i tak stracilem radioSmile czy jest ktos w stanie odzyskac mi taki kod? w aso powiedzieli 190 zl wiec przekroczyli wartosc radiaSmile) na udowodnienie ze radio nie jest kradzione moge podeslac kopie dowodu rej, zdjecie auta czy cokolwiek, byleby nie musiec dluzej podrozowac w "ciszy" ! pozdrawiam !
na stronce np radiohelp pobierz programik i tam jest opis co dalej. Trzeba odczytac kod z naklejki na radiu wklepac do generatora i wymieli kod do radia. Wpisujesz, zatwierdzasz i po sprawie.
niestety nie ma go w bazie, problem jest juz przy wpisywaniu numeru; VWZ1Z2Y5183393, nie chce wbic litery "Y" Sad
szukaj na elektrodach itp. moze cos bedzie. Jesli radio wczesniej smigalo to powinno dalej smigac i pamieta kod. Nei trzeba wpisywac kodu. Ja tak robilem u siebie w golfie z ori radyjkiem. Jet szansa z esie da ale tez ze trzeba bedzie sflashowac pamiec i wtedy bedzie kod.
mechanik mowil ze pdobno w sharanach sam sie nie ustawia po ponownym podlaczeniu, probowalem kilka razy ale bez pozytywnego rezultatu
Masz możliwosc wpisania kodu czy juz masz tylko SAFE????
mam mozliwosc wpisania kodu
Jak chcesz to podasz mi vin to zapytam tutaj u nas w N. Tak cos mi sie obilo o uszy ze tutaj takie cos jest za free. poczekaj do pn. to zapytam dla pewnosci i zadzialamy.
jasne podaje numer radia VWZ1Z2Y5183393
VIN auta to WVWZZZ7MZ1V042797; to jest sharan '00;
dzieki !!!!
radio sie samo rozkodowalo, po raz nie wiem ktory po uruchomieniu auta pokazalo SAFE i LEARN i zaczelo grac, tak wiec po tygodniu auto je rozkodowalo jednak, a podobno w sharanach takiej opcji nie maSmile dzieki za pomoc !!!
Stron: 1 2
Przekierowanie