Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Zacinający się panel/przyciski klimatronika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam, mam u siebie problem z panelem klimy, otóż guziki po wciśnięciu szczególnie te na samym dole zostają jakby wciśnięte, wydaje mi się jakby panel był kiedyś przylany kolą i po prostu między guzikami jest syf i się po prostu kleją, moje pytanie brzmi. czy da się rozebrać jakoś ten panel i wyczyścić każdy guzik z osobna? dzięki i pozdrawiam
Musisz rozebrać wszystko i umyć w środku przyciski. W szukajce jest jak to zrobić
kurde szukam i znaleźć nie mogę, możecie coś podrzucić jakiegoś linka?
z góry dzięki pozdrawiam
-> szukaj -> climatronic -> str. 2 wyników:
http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread...limatronik
to widziałem, z tym że mam mk1 FL i panel jest inny, dzięki za pomoc, panel już wyczyściłem i śmiga jak szalony, po wyjęciu panela, odkręcamy 4 śrubki na gwiazdkę +/- 7 odchylamy płytkę z przyciskami i z tyłu jest 5 śrubek na taką samą gwiazdkę którymi przykręcona jest płytka z przyciskami, odkręcamy je, zdejmujemy płytkę i mamy panel przycisków uwolniony, przyciski można po kolei wyciskać i wyczyścić. to tak z grubsza
Pare osob to juz na forum przerabialo. Ja pierwsze co to po zakupie auta musialem to wykonac bo te zmialem tak ze jede i jak chcialem dodac predkosci to juz szalał na fula. Lepiej bylo nei dotykac nic bo dzialy sie cyrki. Jak ten gosc jezdzi wczesniej to ja nie wiem. Dwie lewe raczki i takiej rzeczy nie potrafil ogarnac.
u mnie było tak że jak się panel lekko zagrzał to wszystko śmigało aż miło, bez zagrzania się zacinał, nadmuch dawał na fulla itp. itd pojechałem na wczasy i wracałem w nocy, jakież było moje zdziwienie gdy odpaliłem autko i nadmuch był ustawiony na nogi z klimą na full. na nogach sandały, jechałem tak 30 km, myślałem ze palce mi odpadną hehe
Witajcie mam problem z przyciskami na climatroniku. Chodzi o to ze przyciski od drogiej strefy bardzo ciężko się wciskają. Jak tylny nawiew jest na max to żeby sam tył wyłączyć muszę bardzo mocno wcisnąć. I przycisk pozostaje wciśnięty przez jakiś czas. Ciężko się wciska i ciężko odbija spowrotem. Czy można to czym wyczyścić ?
Oooo super dziękuje bardzo.
Czytaj powyżej...
A żeby go wyjąc dużo jest rozkręcania ?
Stron: 1 2
Przekierowanie