Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szyby szaleją elektryczne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam w moim szariku pojawił się problem otóż po zamknięciu lub otwarciu auta z kluczyka i przytrzymaniu go szyby albo się otwierają lub zamykają, u mnie problem polega na tym że funkcja otwierania działa ale jak dłużej się przytrzyma to dwie szyby lecą w góre od razu po otwarciu prawy przód i lewy tył a zamykanie nie działa. Dodam że mam elektrykę wszystkich szyb włącznie z uchylnymi ale na nich wcale to nie działa też nie wiem czy to normalne. Ogólnie przełączniki wszystkie działają zamykają i otwierają czasem tylko auto zamykanie otwieranie się zacina. Wszystko było dobrze do momentu odłączenia aku na ok 3dni. Pozdrawiam i proszę o pomoc co mogło się stać.
Tylne szyby nie otwierają się z kluczyka w oryginale, a jedynie zamykają. Sprawdzałeś kable w przelotkach drzwi?
Sprawdzone i w przednich i tylnych drzwiach wszystko jak należy i tu mam problem myślę że po montażu uchylnych szyb tył może coś się pokrzaczyło ale pewności nie mam wszystkie wiązki sprawdzone bo miałem problem po montażu uchylnych tył ale poprawione wszystko i nadal źle :/
Przekierowanie