Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Ubywa płyny chłodniczego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam od pewnego czasu zaczeło mi ubywać płynu chłodniczego pod autem brak śladów nie dymi .W układzie jest bardzo duże ciśnieni .
Dodam że wcześniej ubywało potem było troche spokoju a teraz znowu . czy to [/align]uszczelka pod głowicą
Tak to uszczelka pod glowica.
No to masz zajęcie
U mnie też ubywało płynu, zanikało ogrzewanie, było wysokie ciśnienie w układzie chodzenia i bulgotało. Po wymianie uszczelki pod głowicą jest teraz spokój. Pół roku jeżdżę i nic nie ubywa, ogrzewanie w normie, ciśnienie też.
ja miałem dokładnie to samo.w końcu autko stoi u mechaniorka i zobaczymySmile
jestem po wymianie UPG i..... olśnienie. problemy z ciśnieniem w układzie chłodzenia zniknęły, ogrzewanie działa spoko. jestem zadowolony.
tak to normalne ze juz jest okej. Tak jak pisalem ze kiedys w tune up Robert mnie pyta: robiles uszczleke pod glowicą?? bo one w tyvch autach strasznie lecą. Dziwilo mnie to a pozniej to nawet na zlocie juz koledze mowilem ze bedzi emial robote choc nie wygladalo na to. No i robił. UPG nie musi miec dwoch stanów- bywa roznie. Teraz ziomy z innych for paplaja o tym jakby to oni odkryli.
Przekierowanie