Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Klapa tył a centralny zamek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Mam małą zagwozdkę - jakiś czas temu wydawalo mi sie że gdy włączony jest silnik to zamek klapy tylnej jest zablokowany (żeby ktoś nam nie wyjął nic z bagaznika na swiatłach)
przez przypadek ostatnio odkryłem ze mogę spokojnie otworzyć klape przy włączonym silniku...

pytanie jak powinno być ? w miedzyczasie wojowałem z centralnym zamkiem w drzwiach pasazera moze mechanik coś mi pozmieniał w trakcie naprawy ??
Było o tym. Zamknięte drzwi na odpalonym silniku i po około 1 minucie tylna klapa się rygluje.
no własnie mam wrazenie ze sie nie rygluje ....saprawdze jeszcze tą minute
sprawdziłem i po minucie nadal da sie otworzyć tylną klape ... jak to poprawić ?
Sprawdź jeszcze czy nie ma ryglowania gdy masz zamknięte drzwi.
U mnie tak jest, że jeśli otworzę ktorekolwiek z drzwi to klapę też da się otworzyć.
sorry za kotleta ale mam problem i blad 01141 klapa bagaznika sie nie otwiera kluczyk do wkladki tez nie dziala ktos ma jakies propozycje? Dodam ze po nacisnieciu klamki bagaznika jest cisza zero reakcji
Witam.

Propozycja jest jedna: opcja "Szukaj" na forum, a tam wyskoczy, że trzeba najpierw sprawdzić przewody w przelotce i mikrostyk przy wkładce/klamce i zamku.

Pozdrawiam
szukaj przy przelotce jak bagaznik zamkniety czy przy zamku

dzieki za pomoc

pozdro
Witam.

Opcja "Szukaj" też podpowie Ci jak otworzyć awaryjnie tylną klapę, nie po to się nie którzy poświęcają i piszą porady na forum, żeby inni zamiast je czytać wciąż pytali o to samo. Nie traktuj tego jako złośliwość, po prostu nie chce się co chwila pisać tego samego.

Pozdrawiam
potrafie korzystac z szukajki
oto przyklad nizej
http://www.vw-sharan.pl/forum/search.php...order=desc
te ktore przeczyalem nie rozwiazuja mojego problemu lacznie z nawet z tym http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread...ight=klapa

takze prosze Cie nie uswiadamiaj mnie do czego sluzy szukajka

odpowiadajac na kolejne pytanie, nie moge zdjac oslony klapy bo jest jakby przyklejona, a nie chce jej zniszczyc, druga sprawa po sciagnieciu dwoch elementow maskujacych zarowki wyszlo ze mam klape wygluszona w calosci jakas "folia" matą czy czyms tam
Stron: 1 2
Przekierowanie