Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Afn nie chce odpalić..
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam.Mam problem z odpaleniem mojego sharana.Rozrusznik kręci i tyle.Sprawdziłem przekaznik 109 bo myślałem że to on jest winowajcą ale niestety nie.Po przekreceniu kluczyka zapala się kontrolka od świec.Bezpieczniki sprawdzone.
na zawor stop na ompie dochodzi napiecie po przekreceniu kluczyka?? SPrawdzaj to zaroweczką. JElsi dochodzi to przyczyna raczje w tym elektrozaworze bedzie. Czasami przeczyszczenie pomaga a czasami tylko wymiana.
Sprawdzone na żarówce,nie świeci czyli nie ma napięcia.Elektrozawor do przeczyszczenia lub wymiany?To jest ten zawór do którego idzie przewód czy ten z boku pompy?
To ten zaworek na pompie co przykręcony jest przewód elektryczny. Podaj na krótko plus od akumulatora i spróbuj odpalić.
tak to wiadomo ze odpali ale to nie lekarstwo na ta chorobe.
Dzięki panowie,jutro sprawdze.Ale wiem że jeśli to on to nie ominie mnie wymiana.
(27-06-2015 20:53)wesol napisał(a): [ -> ]tak to wiadomo ze odpali ale to nie lekarstwo na ta chorobe.
Wiem o tym ale przynajmniej wykluczy lub potwierdzi sprawność tego elektro zaworka na pompie. Jak uwalony to nie odpali nawet na krótko.Wink
no pisales ze nei dostaje napiecia to nawet dwa nowe N109 nie pomogą. Musisz badac przejscie od N019 do ECM i jesli masz ster pierburga a powinienes meic takowy to na pin 53 a jak boscha to na pin 3. Jest przejscie to problem musi lezec gdzies indziej- zimne luty w ECM przekaznik 109 i tam na odpowiednich nużkach ma byc masa a na odpowiednich plus po stacyjce itd. Proste jak budowa cepa.
Właśnie próbowałem odpalic na krótko czyli kabelek od aku..i...nic dalej kręci i tyle,no i przestała mi świecić kontrolka świec..Huh
Jeśli masz kompa to podepnij auto i sprawdź kąt wtrysku. Ostatnio taki sam problem miał znajomy. Okazało się że był zły kąt wtrysku z powodu nadmiernego zużycia rozrządu.Huh
Stron: 1 2 3
Przekierowanie