Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Komfortowe kierunkowskazy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam, posiadam sharana 2004, przy pojedynczym kliknięciu gałki kierunkowskazów prawej lub lewej strony mrugają 3x, nie pamiętam jak ta opcja się nazywa ale takowa jest i chciałbym wiedzieć czy jest możliwość zmiany z 3 mrugnięć kierunkami na 5 mrugnięć ?
hmmm ... myślę ze jest ja mam fabryczny taki moduł którego przyciskami może się nie udać ustawić... ale może znajdzie się ktoś kto więcej na ten temat wie. Może VAGiem można to ustawić ?
Hej.

Czy komuś udało się uruchomić komfortowe kierunkowskazy (3 mignięcia). Moduł 09 Centr. Elec. u mnie jest, modułu 46 nie ma.
Ross tech podaje, że jest to opcja +16 w kodowaniu modułu 09, ale mój tej wartości nie przyjmuje mimo, że opcję +1 (otwieranie wszystkich drzwi) przyjmuje prawidłowo.

Pozdro!
Te wybory opcji odnoszą się do centralnego zamka wie to co podajesz aktywuje mrugniecie ale przy operacji zamka. Migniecia kierunków wielokrotnie do tzw zmiany pasa ruchu to w autach na canie sa możliwe.
W nowszych modelach opcje komfortowych kierunków też są w module 09, więc dlaczego niby miało by być tak jak piszesz i co miałby oznaczać opis na ross-tech?
Jakkolwiek, czy komuś udało się uruchomić komfortowe kierunki?
(14-06-2015 22:32)moormel napisał(a): [ -> ]czy komuś udało się uruchomić komfortowe kierunki?

U mnie to działa, nie musiałem nic uruchamiać (Sharan mod. 2005).
Od 2003 r. da się to zakodować, ale to zależy od modułu jaki numer ma. Musicie próbować zakodować i jak przyjmie to macie, jak nie to nie Wink
Tak moze i sie da w tych nowszych ale pytanie tylko czy to w tym co podaje Ross Tech bo cos mi swita ze ta ostatni opcja to chyba bylo wlaczanie tego blinka kierunkami przy zamykaniu czy otwieraniu auta. Generalnei to sa opcje od centrala wiec troche dziwne zeby mieszlai to z kierunkowskazami.
Tez moge dodac te +16 i modul przjmie al enic to nie zmienia chyba unie i nie ma potrojnego mignaia kierunkow. Nie wiem jak tu jest ale generalnie powinna chyab tez byc opcja regulowania ilosci tych migniec bo wcale nie musi to buc ze tylko trzy migniecia sa.
U mnie działa to od kiedy mam Sharana, lekkie "pyk" i 3 mrugnięcia, fajna sprawa Wink
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie