Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Wysoki BIP na pierwszym pompowtrysku.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, mam pytanie odnośnie Bipa na pierwszym pompowtrysku wynosi +50 do +56 oczywiście na rozgrzanym silniku.Pozostałe +20 do +28.
W bloku 13 wszystko w normie nawet na pierwszym pompowtrysku.
Synchronizacja ustawiona na 0.

Czy może to być wina konektorków czy kończącej się pompki?
instalacja nie ma nic do tego. to kondycja elektrozaworu. Odpowiedz na reakcje na impuls elektryczny. Ale spokojnie jesli nie ma problemow z jazda i moca to nie masz sie czym martwic. jak bedzie 100 lub wiecej to bedziesz mogl sie zastanowic nad wymianą pompki.
Dokładnie jak wyzej,teroia teoria ale w praktyce to pochodzi jeszcze.
Wczoraj robiłem soft w trzech TDI na pompkach i przed modyfikacja tez sprawdzałem pompki po diagnozie i wszystkie 3 auta mialy cos podobnego jak u ciebie i smigały dobrze wiec prosze sie nie martwić.

pozdrawiam
Dzięki za odpowiedź.Wczoraj w trasie podpiołem kompa pompowtrysk 2,3,4 zakres 22 do 25 na plusie.A pierwszy też jakby się rozruszł zakres Bipów na nim 39 do 45 na plusie.
nie ma problemu bo to widac po zachoaniach sie dawek itd co pompki sa warte. Kiedys byl umniekolega przejazdem nad morze ale nie pamietam niku jego i cyz jest jeszcz eunas. RObilismy cala kompleksowa diagnostyke to mu tlumaczylem co i jak ale czy sie zajął autem to tez nei wiem. Ja u siebie na poprzednich pompkach mialem po 50 i 60 bipy i RObert mowil ze pompki zdrowe jak na hamownie wjechalem. Zreszta wyplul wtedy 122 konie w serii czyli 7 gratisów. Gdzie smam te logi jeszcze to moze zapodam w wolnej chwili jak odnajde.
Przekierowanie