Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Rura, wąż: turbo <> intercooler
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Czy zna ktoś jakiś patent na naprawę końcówki węża (rury) dolotu (tej pseudo: szybkozłączki) ?
Chodzi o to, że mam ścięty jeden "cycek" na rurze na wejściu do intercoolera - akurat od strony łączenia z fragmentem metalowym, przez co połączenie się rozpina już przy lekkim dmuchnięciu.

A może da się to zastąpić jakimś skręcanym połączeniem ?

Z góry dzięki za info.
Blachowkreta daj.
wesol rozwiń temat z blachowkrętem Smile te z rury IC allegro po 220 zł pasują ? wytrzymują ?
Normalnie na wskroś blachowkreta się w kręcą i po sprawie. W czym problem?
Nie wiem oco pytasz z jaką rura i w jakim silniku bo dane nie uzupełnione a i nie piszesz czego to dotyczy
ASZ rura od turbo do IC zatrzaski z dwóch stron , ale już po kłopocie kupiłem zamiennik za 230zł nawet ładnie pasował
(27-04-2016 20:28)wesol napisał(a): [ -> ]Normalnie na wskroś blachowkreta się w kręcą i po sprawie. W czym problem?
Nie wiem oco pytasz z jaką rura i w jakim silniku bo dane nie uzupełnione a i nie piszesz czego to dotyczy

u mnie już powoli ścina te ząbki i myślę naprawić blachowkrętem , Jaki najlepszy do tego jest blachowkręt rozmiar itp ? Bez obawy ze go nie zetnie i jego końcówki nie wpadną do dolotu ??
Można i nawiercać wiertelkiem fi 4 mm i śrubkę taka wkręcić.
Przekierowanie