Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szyby tył elektryczne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam jako nowy użytkownik Sharana mam pytanie, ponieważ kupiłem auto w stanie idealnym jednakże jest nie doposażony w elektrykryczne szyby tył oraz elektryczne lusterka grzane. Jako że przeglądałem schematy zamieszczone na forum to teraz moje pytanie czy ktoś dokładał szyby na tył i wie gdzie trzeba się wpiąć z instalacją tak żeby wszystko działało jak należy, czyli moduł komfortu. Niestety nie poprowadzono instalacji i nie ma wtyczek gotowych więc jakoś muszę położyć na nowo instalację co nie jest problemem jednak poprosiłbym aby ktoś mnie nakierował jak to wszystko poukładać. Pozdrawiam i proszę nie bić świeżego użytkownika Smile
moze to ci troche pomoze
A masz może lepszą jakość zdjęcia bo po powiększeniu nie widać oznaczeń. Pozdrawiam adrek o to chodziło właśnie bo i lusterka tu będą rozpisane też?
prosze cie bardzo musiałem wstawic 2 połówki
A masz może schemat gdzie się wpiąć do modułu komfortu żeby tył zamykało i otwierało z klucza czy to działa normalnie jak się tak podłączy bo cały tył mam w manualu i muszę zmodować oprócz uchylnych na razie.
proponuje pobrac sobie program bosh esitronic tam jest co potrzeba
Oki spoko muszę pobrać w takim razie. Dziękuję i pozdrawiam adrek.
Witam udało się zmontować elektrykę szyb na tył wszystko działa bez zarzutu Smile Pozdrawiam i dziękuję za schematy.
To super że działa.Smile I zawsze trochę wygodniej.Wink
Koledzy, czy zamiana panelu sterowania szybami w drzwiach kierowcy z wersji 2- na 4-hebelki wymaga zmiany całego boczku, czy przypasuje do starego?

Pytanie jest poliftowe.
Stron: 1 2
Przekierowanie