Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: gdzie to powinno byc podpiete
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
dynda mi takie cos, nie wiem gdzie to powinno byc podpiete i za co to wogole odpowiada, prosze o pomoc, 2.0 benz ady, przewod ten wychodzi z tego czegos od dołu, zaznaczylem wszystko na czerwono. Auto pali 17-20 LPG w miescie i czasami po dodaniu gazu nie przyspiesza jakby przepustnica sie zacinala.
Wygląda jak połówka zaworka kierunkowego na przewodzie podciśnienia. Poszukaj, czy w okolicy nie wisi na przewodzie druga połówka.
Z tego co widzę na fotce to u mnie jest to samo. Jest to w silniku 2.0 ADY. Nie mam żadnej drugiej połówki i nie ma zbędnych przewodów na luzie. Podobnie miałem kiedyś w Fiacie.Smile
Jeśli dobrze widzę na tych fotkach to jest to filterek powietrza. W oplach takie były na elektrozaworkach.
Paweł pewnie masz rację bo u mnie to siedzi na końcówce wężyka od zaworka.Smile
Tak mi sie jeszcze wydaje ze powinno chyba tam byc jeszcze kawaleczek takiego plastiku na tym filterku ale to w wiekszosci przypadkow odpada wlasnie ot tak sobie samo chyba. W oplu w 2.0 DTI mialem trzy elektrozaworki i na kazdym bylo po jednym takim filterku.

http://allegro.pl/opel-elektrozawor-czuj...76675.html
U mnie w 2.0 ADY tak to wygląda:

[Obrazek: a3c58727e473.jpg]
Dzieki za odpowiedzi, czyli tam ma byc Smile

Pytanie do uzytkownikow LPG: czy u Was też czesto wyskakuje blad sondy Lambda (Oxygen Sensor) Regulation 18-00 - Upper Limit

Sonde wymienilem nie caly rok temu co prawda nie oryginał ale tak szybko nie powinna paść.
Przekierowanie