Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Galaxy 2.3 MK1 Pytania przed zakupem, PILNE! :D
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć!

Jadę dzisiaj obejrzeć autko z tematu i chciałem się czegoś dowiedzieć, bo trochę tak na wariata to wszystko, a tych sprzętów nie znam kompletnie.
Będę wdzięczny za każdego posta Big Grin

Więc, kilka pytań:

1. Jak działa ogrzewanie w zimę z silnikiem 2.3?

2. Czy wszystkie Galaxy mają dwie nagrzewnice?

3. Rozrząd jest na łańcuchu?

4. Czy rdzewieją? I jeśli tak to gdzie najczęściej?

5. Typowe usterki jakie są w każdym?

i w sumie to tyle Wink jak obejrzę to dam znać Big Grin
Kolego ogrzewanie działa napewno lepiej jak w dieslu, napewno nie ma z nim problemu , tak wszystkie mają dwie nagrzewnice, rozrząd jest na łańcuchu,jak każde auto rdzewieje , takie bardziej zbliżone miejsca to klapa tylna , nadkola, na łączeniu progu z przednim blotnikiem, jak i same progi, najczęściej rdza wychodzi jak było już coś kiedyś robione,a co do usterek to niech się wypowiedzą ci koledzy co mają taki silnik, moim zdaniem silnik2,3 jest bardzo fajny w tych samochodach :-)
Kolego, ogrzewanie w naszych autach działa rewelacyjnie, pod warunkiem, że jest sprawne - w sumie to oczywista oczywistość. Spróbuj poszukać fachowca, lub warsztatu do oceny, bo jest już ciepło i teraz ogrzewania (a przynajmniej dogrzewacza, który jest dosyć drogim elementem) sam nie przetestujesz. Żeby się na jesieni nie okazało, że musisz jeszcze porządnie doinwestować.
W benzynach dogrzewacz nie występował bo nie ma potrzeby.
I jak, kupiony?
Myślę, że warto kupić ten model auta.
Spotkałem się z wieloma pozytywnymi opiniami, ale osobiście nie mogę nic powiedzieć, bo nigdy nie jeździłem.
Przekierowanie