Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: trzęsie kierownica przy hamowaniu z każdej prędkości
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jak w temacie...
Wymienione:
tarcze + klocki ATE
nowy płyn hamulcowy
zawieszenie przód lemfordera (gumy, tuleje, końcówki)
półoś nowa
opony nowe
felgi wyważone

po założeniu nowych tarcz i klocków było dobrze jakieś 2000km teraz nawet szarpie przy 60km/h, w poprzednim sharanie nie miałem tego problemu choć nic nie było robione
krzywe tarcze. Jedz do jakeigoś mechanika co ma czujnik zegarowy to ci sprawdzi bicie.
(24-04-2015 07:29)wesol napisał(a): [ -> ]krzywe tarcze. Jedz do jakeigoś mechanika co ma czujnik zegarowy to ci sprawdzi bicie.

tarcze ATE wytrzymują tylko 2000km ? może lepiej trzeba było kupić tarcze za 150zł za komplet wówczas bym nie żałował zakupu
Jakie to ma znaczenie czy 2000 km czy 20 km czy 200 tys km. Sprawdz i tyle. Zaorac nowe tarcze moge i robiac nawet nie 20 km. Chesz to przyjedz to ci udowodnie.
(24-04-2015 07:32)kowalwalcz napisał(a): [ -> ]
(24-04-2015 07:29)wesol napisał(a): [ -> ]krzywe tarcze. Jedz do jakeigoś mechanika co ma czujnik zegarowy to ci sprawdzi bicie.

tarcze ATE wytrzymują tylko 2000km ? może lepiej trzeba było kupić tarcze za 150zł za komplet wówczas bym nie żałował zakupu

każde tarcze pokrzywisz te drogie jak i tanie jak po ostrym hamowaniu będą rozgrzane i nagle ulegną schłodzeniu np. kałuża
U nas w naszej dziurze to raczej kłopot z miernikiem chyba szybciej będzie zawieźć do tokarza aby puścił na maszynie
A czy za bicie może być odpowiedzialna podpora półosi z wywalonym łożyskiem? Albo któryś przegub wewnętrzny?
no oczewiscie tyle ze tu chyba mowa jest o biciu przy hamowaniu.
Witam...tez mi zaczelo trzesc ale tylko do 90 km...nizej nie czuje...wydaje mi sie ze jak sa krzywe to powinno drgac caly czas...z pol roku temu byl wymieniany komplet....i poloska...czy ona moze byc winna trzepaniu kiery przy hamowaniu???dziekuje
Czasami też się zdarza że przyłapie klocek do tarczy jak auto stoi jakiś czas i potem też tak może siepać kierą.
Stron: 1 2
Przekierowanie