Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Przebiegi SGA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam.Panowie prawdę piszecie,ale to dochodzenie to tylko po to żeby wiedzieć jakie części zamienne stosować-czy brać tanie zamienniki bo i tak za chwilę będzie po wozie,czy stosować "coś" z górnej półki na którym sharan zrobi następne setki tysięcy a poza tym zachodzi pytanie-czy dalej trzymać ten samochód,czy już przyszedł czas na wymianę wozidła,tym bardziej ,że coraz więcej krzyczą o ograniczeniach dla diesli z euro-2-jak to wprowadzą to się nie opłaci robić drogich inwestycji w te nasze diesle,bo potem będziemy je za darmo oddawać.W moim przypadku jest niby 300.000km na szafie,ale silnik hula aż miło-jeżdżę na syntetyku 5W-40 oleju nie bierze,turbo mam jeszcze oryginał,wydech też jeszcze oryginał/choć trochę zgnity/ ale wymieniłem już pompę wspomagania bo padła,końcówki wtryskiwaczy,bo kopcił oraz wsyzstkie szklanki rozrządu bo były już popękane a teraz tłucze się dwumasa-do roboty po 1 listopada i co dalej z tym fantem-trzymać i inwestować czy podszykować trochę i pchać do ludzi-wszak to ma już 18 lat,choć na tyle nie wygląda.
Wszystko zależy od tego czy chcesz sprzedać czy dalej trzymać auto. Jak do sprzedaży to nie inwestuj a jak dla Siebie to warto kupić coś dobrego. Nie zakładaj taniej dwumasy (1100zł) bo będziesz szybko miał problem.
Witam.Oczywiście zostaję ze swim sharanem "do końca" wszak to poczciwe TDi które jeszcze trochę pojeździ-na pewno więcej zrobi kilometrów niż niejeden nowoczesny comonnrail.Odnośnie dwumasy-po 1 listopada będę ją zmieniał na jednomasę z silnika 1Z.
to moja biedronka przy 370 k to ledwo na dotarciu Wink
(24-07-2019 11:16)bialekmleko napisał(a): [ -> ]to moja biedronka przy 370 k to ledwo na dotarciu Wink

Trzeba się liczyć z "chorobami wieku dziecięcego"... Tongue
(24-07-2019 13:01)Czerwony napisał(a): [ -> ]
(24-07-2019 11:16)bialekmleko napisał(a): [ -> ]to moja biedronka przy 370 k to ledwo na dotarciu Wink

Trzeba się liczyć z "chorobami wieku dziecięcego"... Tongue

Dwumasę już mam z głowy, od maja ma nową
Auto 1997 r 392000tys km. Silnik 2.8 vr6. I to nie chce mi się wierzyć że ma tyle przejechanie...
(05-08-2019 23:30)marcin1621 napisał(a): [ -> ]Auto 1997 r 392000tys km. Silnik 2.8 vr6. I to nie chce mi się wierzyć że ma tyle przejechanie...
a ja pójdę krok dalej - dam sobie rękę uciąć, że nie ma tyle przejechane !

392000tys km = 392 000 000 km

stary kosmos
Koniec 2001 aey na liczniku coś koło 350tys.
Kij go wie ile w realu...
Stron: 1 2 3
Przekierowanie