Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: czy pasuje tapicerka z MKII do MKI ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam. Mam pytanie jak w temacie. Czy ktoś sprawdzał ?, chodzi generalnie o boczki w drzwiach.
witam ponawiam prosbe kolegi musze zmienic tapicerki do modelu 97 szukanie graniczy z cudem moze podejda te po 2000 roku
Fotele podejdą, ale boczki nie, jedynie tylne bagażnika bo jak sobie te od drzwi wyobrażasz? Przecież do deski nie pasują wizualnie.
zmienić wszystko, trochę roboty ale dla chcącego Big Grin
no musiałbyś i kokpit zmieniac Smile dla chącego nic trudnego ja teraz choć na forumach pisza ze niema szans ja się zbaieram za montaż głośników 25 cm z przodu Smile bo wszelakie 16tki zajezdzam aktywnie za słabe je roba Smile także kompletować zbierac i strugać Smile Powodzenia Smile
Nie wiem czy dobrze pamiętam... ale chyba u nas na forum ktoś gdzieś kiedyś wstawił przedlifta ze środkiem od polifta :0
Tak było coś takiego. Taka wydumka.
piwek wstaw porządne głośniki i wzmak to nawet 10 cm dadzą radę.
No ja zamierzam wymienić wszystkie boczki w 97roczniku i już je mam. Jak się uda bo jest z tym tak z 2 dni roboty jak twierdzi Zenon. Zobaczymy czy się uda.
Da sie przełozyc boczki od mk2 do mk1 ja tak zrobiłem moze nie pasuje rewelacyjnie do kokpitu ale mi sie podoba.Kołki pasuja idealnie ,jedyne co musisz miec kolego to tapicerki kompletne od mk2 zamki wraz z linkami bo linki od mk1 nie pasuja do klamek od mk2 i kwestia przeróbki elektryki od szyb pod nowy panel i lusterek nie wiem czy cała wiązka drzwi spasuje od mk2 wiec przerobił mi to elektryk koszt 50zł.a boczki kupiłem za 150zł od anglika na szrocie panel do lewych drzwi a po prawej zostawiłem panel z dwoma przełacznikami i smiga.
Tak to prawda trzeba przerabiać elektrykę dziś to z deka mi tłumaczono.
Ale jeżeli wiąchę się zmieni to co to za różnica.
Stron: 1 2
Przekierowanie