Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Mini AC, warto? Jakie ceny dla SGA?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
Pomyślałem sobie, żeby nieco zabezpieczyć autko przed zdarzeniami losowymi takimi jak pożar, powalone drzewo czy kradzież, ale autocasco jest dość drogie. Firmy ubezpieczeniowe oferują coraz częściej minicasco, z ograniczoną odpowiedzialnością, jednak taniej. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie na ten temat?
Jak się kombinuje z takim "mini", to zaraz się przydarza akurat to, od czego się nie jest ubezpieczonym. Prawa Murphiego.

Lepiej pokombinować jakie jeszcze ubezpieczenia się ma i zebrać je wszystkie do kupy w pakiet. Potem jazda po mieście w poszukiwaniu dobrego brokera i gitara jest. Ja mam samochód mój + ojca + dom rodziców. Dorzuciłbym jeszcze moją chałupę i życie, ale umowę mam z "szykanami" za wypowiedzenie.
ma minicasco na oba auta, super sprawa, sąsiad też ma , jak mu wypruli czujniki pakow. fabryczne to dostał z pzu 2400 Smile
Brałem "minicasco" w PZU miesiąc temu wyszło jakoś 500zł, ale nie mam jeszcze full zniżek (20 albo 30% ) na AC , dodam ze rok temu na A6 kosztowało mnie 250zł - podobno podrożały od 1 stycznia
Przekierowanie