Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Jaka skrzynia biegów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Prośba do mających dostęp do jakiś danych serwisowych...

1. Jaka skrzynia biegów (oznaczenie) była montowana w sharanie 2.8 AYL 2001 z 4motion?
2. Czy to jest ta sama skrzynia jak w sharanach 2.8 bez 4motion? Czy przekładnia na tył jest dokręcana czy stanowi komplet ze skrzynią?
Inna skrzynia jest niestety.
Ciekawy temat. Zawsze mnie to tez nurtowalo. Jakie sa roznice w tych skrzyniach ze sie nie da tego ożenić?? jakies podejscia oliwy sa do reduktora czy cos jest specyficznego w ukladzie dyferencjalnym w tej skrzyni??
Do 2.8 AYL 4motion podchodzi skrzynia FHU - to już ustaliłem.

Mam ją na wierzchu i nie wiem czy nie skuszę się na odkręcenie przekładni na tył aby zobaczyć co tam w trawie piszczy :-)

Męczę temat bo padł wysprzęglik a ponieważ dwa miesiące temu poprawiałem przy rozrządzie to już jestem mocno zdesperowany aby nie wyciągać czwarty raz silnika...
Więc pod młotek pójdzie komplet sprzęgła z dwumasą, wysprzęglik a i może właśnie skrzynia...
Witam, podepnę się z pytaniem.Jaka skrzynia była montowana do sharana z 96r silnik 2.0 ADY ? skrzynia manualna
Witam.

Według oficjalnych danych tylko DBU i ciężko ją na cokolwiek zamienić.

Pozdrawiam
Przekierowanie