Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Nie wszystkie bezpieczniki w skrzynce - brakuje czegoś?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
mam pytanko odnośnie bezpieczników w moim galaxy 2001r., 1.9TDI.
Nie działa mi ESP, światła drogowe, tempomat... Dlatego też postanowiłem sprawdzić bezpieczniki. Nie ma wszystkich włożonych, nie wiem czy tak ma być, czy też coś jest nie tak.
Co zrobić?

Proszę o to zdjęcie bezpieczników:
[Obrazek: IMG201504_wesenen.jpg]
U mnie też nie ma kilku bezpieczników ale wszystko działa.Te auta które mają np esp mają bezpiecznik a te co nie maja to tylko pusty otwór
Jeżeli masz tempomat i esp a nie działa to wsadzi je w te miejsce w którym powinny być i tyle chyba że ktoś je wyją celowo więc bo np paliło je więc uważaj sprawdzi który do czego tam pisze na tej karteczce na klapce i włóż
Jest może gdzieś jakiś spis bezpieczników? Bo na tej małej karteczce tylko jakieś nieczytelne, powtarzające się obrazki są. Nie wiadomo co od czego.
Tu masz od sharana, ale od przedlifta, więc nie wiem czy to pomoże.. http://www.vw-sharan.pl/forum/attachment.php?aid=3229
U mnie jest tak samo, wszędzie nie mam bezpieczników, ale wszystko działa po za grzanym dupskiem pasażera i grzanym lusterkiem z prawej strony.
Tutaj masz fotki moich bezpieczników, oraz kartkę który bezpiecznik do czego.
Gdzie znajdę bezpiecznik ok sprysków przednich rflektorów(wersja z xenonem).
bezpiecznik nr 11 20 A
Witam,
Który bezpiecznik odpowiada za czujniki parkowania?
Przekierowanie