Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: TEST i wykaz błędów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam Smile

Kilka dni temu wykonana została próba dynamiczna w moim aucie. Wyniki jakie uzyskano postaram się tu opisać, ale najpierw poproszę o podpowiedź co takiego wynika z testu przeprowadzonego w dniu dzisiejszym przy użyciu interfejsu VAG i komputera znajomego, który dysponuje odpowiednim oprogramowaniem.

Załączam plik, który jest przygotowany jako PDF.

Natomiast sprawa wyników próby dynamicznej przedstawia się następująco:
1. Wartości rzeczywiste [WR]
2. Porównanie ilościowe [PI]
3. Wartości zmierzone [WZ]

Masa powietrza - wartość wymagana: 635 mg/H (ww)
Masa powietrza - wartość zmierzona: 788 mg/H (wz)
Ciśnienie doładowania - ww: 1264 mbar / wz: 1662 mbar

Masa powietrza - ww: 650 mg/H / wz: 779 mg/H
Ciśnienie doładowania: ww: 1264 mbar / wz: 1672 mbar

Masa powietrza: ww: 445 mg/H / wz: 372 mg/H
Ciśnienie doładowania: ww: 1734 mbar / wz: 1540 mbar

Podejrzewam, że prezentowane wyniki należy odczytać parami tzn. Masa powietrza i ciśnienie. Domyślam się, że każda para odpowiada za poszczególne pomiary [WR] [PI] [WZ]

Sam sobie to tak tłumaczę - ale bardziej teraz interesuje mnie interpetacja tegoż powyżej i tego co w załączniku.[attachment=3732]
to co przedstawiles nic nikomu nie powie bo nie ma wielu parametrow poza tym musze widzieć zmiany jakie nastepuja a nie tylko ulamek tego. Skad ja mam wiedziec ze miales wcisniety pedal gazu w podloge przy tych wynikach. Turbo nie pompuje caly czas i to co zadane nie zawsz emusi sie pokrywac z tym rzeczywistym. Po co sobie utródniac jak masz w vag comie czy vcds opcje logowania i zapisujesz dane podczas przyspieszania na wysokim biegu np 4 5 czy nawet 6 z pedalem gazu koneicznie caly czas w podlodze nie na pol gwizdka czy 3/4.
Przekierowanie