Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Czy VAG wykryje uszkodzone czujniki cofania/parkowania?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Czy VAG wykryje uszkodzone czujniki cofania/parkowania?
Prawdopodobnie część mam uwalonych od momentu zakupu, bo przy cofaniu kontrolka mruga od razu.
Wykryje oczywiście uszkodzenie czujnika i jeszcze ci po numerze błędu podpowie który z nich jest walnięty.
Super.
Dzięki.
Może ktoś mi napisać jak za pomocą waga sprawdzić czujniki parkowania parktronic
chodzi mi o krok po kroku w co wejść żeby nie na mieszać
Ale co chcesz namieszać sprzętem do diagnostyki. Tam się nie da namieszać.
mam vcdsa 12 ale nie wiem jak się wchodzi chodzi o to w jaka grupę muszę wejść aby to sprawdzić
Zrób auto skan albo kolejno sprawdzaj wszystkie moduły.
U mnie VCDS Lite nie może połączyć się z czujnikami ..........
Powinien,u mnie to robi. Podpowiedz dla kolegi co nie wie gdzie szukać... Musisz wejść w grupę ktora najbadziej pasuje do czujników parkowania i tam bedziesz miał w błędach ktory jest do wymiany. Lub scan wszystkich grup i tez bedzie to samo tylko dłużej czasu to zabiera.
(27-06-2016 22:11)Rafał M napisał(a): [ -> ]mam vcdsa 12 ale nie wiem jak się wchodzi chodzi o to w jaka grupę muszę wejść aby to sprawdzić
Odpalasz vcds potem wybierasz zakladke *uklad komfort* lub *elektronika * i szkasz tam grupy bodajrze 76 co sie zwie *asystent parkowania lub * park asistance. Wchodzisz w tego asystent i powinno byc w tych okienkach wszedzie jesli nie må przeszkody w poblirzu to må byc 255 . bierz troche poprawke i rusz makowka ,bo pisze z pracy z glowy
.pozdro
Prosze jak sznurek w kieszeni...
Stron: 1 2 3
Przekierowanie