Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Spojler zderzaka, hokej prawy.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Zakupiłem spojler zderzaka, hokej prawy, którego autko nie posiadało w momencie zakupu i moje zdziwko, bo rzekomo nie pasuje.
W Galaxy 2004 r. jest inne mocowanie niż w Sharanie?
Część oryginalna raczej, bo jest nalepka by Portugal.
Fotki w załącznikach.
[attachment=3723]
[attachment=3724]
Mam dokladnie ten san problem. Kupilem dwie polowki uzywane z dwoch roznych zrodel obie maja te same numery 903 i 904 koncowki (prawa i lewa) ale nie sa takie same, jedna jest o 2 cm wezsza niz druga. Jak rozpoznac ktora szla w orginale ?
[Obrazek: 20150410_111625.jpg]

[Obrazek: 20150410_111632.jpg]

[Obrazek: 20150410_111856.jpg]

[Obrazek: 20150410_112334.jpg]
A jednak są różne szerokości...
Zaraz zmierzę swój profil.
Zamowilem komplet dwie nowki orginal vag za 182zl z przesylka, bo szkoda czasu i kasy za przesylki, jedna taka druga inna nikt kto nei sprzedaje nie chce sie bawic w jakies podawanie numerow czy mierzenie, wiekszosc baranow z ogloszen sprzedaje uzywki jako Sharan, Alhambra i Galaxy razem, ma pasowac i koniec Wink Bez sensu
misiek, a gdzie zamawiałeś?

Mój prawy hokej jednak okazał się 12 cm-owy i wg mechanika nie pasował, kiedy chciał założyć.
Od Galaxy nie pasuje ani do Sharana ani Alhambry,mało tego hokejki od nowszych roczników Sharana nie koniecznie pasują do tych starszych to znaczy wejść wejdzie i się trzyma ale delikatnie wystaje za nadkole tak około 5cm.Nie wiem od czego to zależy.
Koledzy łatwo to zweryfikować przed zakupem. Jeśli pisze 7M3 ... ... to Sharan lub Alhambra a 7M7 ... ... to raczej Galaxy. Ale może się mylę.

W każdym razie musi pisać na lewym i prawym hokeju to samo czyli 7M3... lub 7M7.... Jeśli obie części mają ten sam symbol to będą pasować idealnie. Nie patrzcie po innych symbolach bo będzie lipa.
Symbol 7M3 był używany do oznaczania części w latach od 2000 w górę.
Dokladnie, roznica jest TYLKO w jednej cyferce z przodu (ktora pomijalem Wink ) 7m3 i 7m7.
Ja kupilem na allegro dwa nowe orginaly po chyba 80kilka zl, juz nie pamietam.
Przyszly oba nowki, niesmigane, zafoliowane, ometkowane jak prosto z salonu seata, a taniej niz uzywki od chorych handlarzy..

edit
Dokladnie tu:
http://allegro.pl/hokej-dokladka-spoiler...68125.html
i druga aukcja z druga strona hokeja
A mierzyłeś może szerokość tej listwy (na jej węższym odcinku)?
Ciekawe, czy 10 cm, czy 12 cm?
U mnie jest taka etykieta i nie pasuje (12 cm)
[attachment=3783]
Jeżeli ktoś ma na zbyciu lewy spoiler o numerze 7M3 805 903C to chętnie odkupię. Mój ktoś niedawno w nocy zap.......ł.
Stron: 1 2
Przekierowanie