Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Wasze TAKSOWKI
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czesc, jezdzilem kiedys taksowka 5 lat, kilka lat temu zaprzestalem tego 'procederu' Wink Ale strasznie mnie kusi zeby wrocic.
SGA to bardzo popularne samochody, widze ze kilku kolegow z forum uzywa samochodu zarobkowo.
Moze podzielicie sie jakimis fotkami, jak rozwiazaliscie logistycznie umiejscowienie wszystkich gratow? Jak i gdzie macie 'szafe', gdzie radio czy przystawke, itd.
Ja osobiscie jestem przeciwnikiem jakicholwiek kabli biegnacych po wierzchu, jakis ladowarek w gniazdkach, jakis spiral obwiazanych na kierownicy albo wiszacych na lusterku czy dyndajacych rozgaleznikow Wink i w kazdym samochodzie kazdy cm kabla mialem zawsze POD tapicerka, ale w SGA jakos nie mam pomyslu co i gdzie i jak?
Witaj

U mnie wszystkie graty są pochowane za radiem i za schowkiem a kable poprosiłem, żeby wypuścić w schowku. Mam kasę zintegrowaną z taksometrem także jak nie używam to wszystko leży w schowku dolnym a jak trzeba to kasa leci na uchwyt telefonowy, który zamontowałem na szybie zaraz koło zegarka na desce. Niestety wtedy ciągnie się kabel ze schowka aż do kasy ale w niczym mi to nie przeszkadza. Więcej akcesoriów nie mam oprócz wizytówek koło liczników i cennika w laminowanej kartce, którego "wciskam " w szczelinę schowków górnych.
Ja myslalem zby radioteleton wrzucic pod fotel kierowcy, ze swojego starego alwika tf juz prawdopodobnie nie bede mogl skorzystac bo maja cofnieta homologacje na sprzedarz i trzeba zakladac osobno kase, osobno taksometr. Myslalem czy by nie zlapac taksometru od spodu srodkowego tunelu (pod sterowaniem nawiewami, nad popielniczka) a kasa luzem na podlodze przy recznym.
Gdzie mozna dorwac taki uchwyt do telefonu wyprofilowany do sga?
Przekierowanie