Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Wymiana zwykłych lusterek na lusterka z kierunkami
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kupiłem lusterka po lifcie z kierunkami i chciałem je założyć, zdjąłem tapicerkę, zdemontowałem stare lustro i wpiąłem nowe na próbę zobaczyć czy kierunkowskazy będą świecić i zonk nic nie działa... lusterka z kierunkami mają 6 pinów, coś trzeba przerabiać/kombinować ..??!
Było o tym już na forum. Musisz tylko poszukać.Wink Musisz puścić dodatkowy przewód do kierunku w lusterku.
Byłoby fajnie, gdybyś ktoś takowy temat odkopał bo nie wiem gdzie szukać, a jestem tutaj od niedawna Wink
Kierunki masz w module komfortu, druga wtyczka z góry, zadwoń to ci wytłumaczę które to piny i kable...
czy wymiana wiązki drzwi wystarczy przy przekładce lusterek czy trzeba jeszcze ingerować w instalację
Musisz ingerować w instalację od kierunków.Smile
ok ale czy po dołożeniu oryginalnej wiazki drzwi ze sterowaniem lusterek bedę miał zasilanie na lusterkach obecnie mam lusterka manualneSad
Podejrzewam, że gotowa wiązka jest już gdzieś chowana i wystarczy podpiąć.
Pamiętam jak zakładałem podgrzewane skórzane fotele w Passacie B5, kupiłem tylko te przełączniki w konsoli do sterowania i podpiąłem, gotowe kostki były już pod deską i czekały czy ktoś kiedyś będzie miał ochotę zrobić sobie bogatsze wyposażenie.
Z SGA w starszych modelach 95-00 było sporo można podłączyć tak w autach z 00-09 wszystko jest okrojone. w moim czarnuchu z 2007 wiązki są tak okrojone że brak podświetlenia w drzwiach, kratkach wentylacyjnych kokpitu podświetlenie nóg oraz daszków.
Przekierowanie