Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: problemy z fis 1.8 turbo Sharan
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam sharana 1.8T 2003 r. niemiałem w nim komputera. Kupiłem anglika 1.8 t z tym samym kodem silnika AWC i on mial fis. Postanowiłem przełoży fis z manetką. Po podłączeniu manetka nie działa , fis pokazuje tylko jednąrzecz tj tem i czas uruchomienia auta. Prędkościomierz nie działa i wskaźnik paliwa wariuje przy dodaniu pedału gazu idzie w górę , gdy tylko puszczę pedał gazu wskaźnik spada na rezerwę i wysyłany jest sygnał dźwiękowy jak i fis pokazuje że trzeba zatankować auto.Gdzie jest problem? prosiłbym o pomoć jeśli to możliwe
Samo przełożenie licznika nie zawsze przyniesie zamierzony rezultat. Musisz przekodować licznik. Sprawdź też czy masz poprowadzoną instalację od sterowania w manetce, jeśli jej nie ma to musisz ją dorobić. Jest sporo jasnych informacji na ten temat na tym forum. Poszukaj. Na pewno znajdziesz co i jak zrobić.
Na przykład tu jest o tym: http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=56
Odłącz przewody od manetki te które dorabiałeś wsadź stary i sprawdź czy działa normalnie jeśli stary działa normalnie to stawiałbym ze zjebany jest...
dzięki lukne Smile
Przekierowanie