Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: utrata mocy sharan 1.9 tdi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
mam sharana afn 110 koni dojechałem do świateł gdy chciałem ruszyć pedał gazu nie reagował silnik chodził ,po zgaszeniu i odpaleniu problem znikł gdy dojechałem znowu do świateł to samo musiałem go zgasić by ruszyć po chwili całkowicie zgasł i koniec laweta i niewiem odczego zacząć plis
Zacznij od przepływki ,zdejm wtyczkę i sprawdz czy jest tak samo a jak nie to komp. pokarze czy działa ,kolega miał identyczny przypadek .
to nie przeplywka. To nie tak dzaial ten element. Problem raczje z ukladme paliwowym, ewentualnie wtrysk sterujacy, czujnik walu. Podepnij vaga i moze cos wtedy wyjdzie.
,,wesoł ,, ja podałem przykład kolegi w którym była identyczna usterka której powodem była przepływka ,o zaworku N75 nie wspominam , oraz też aby kolega powyżej podpioł się pod kompa Smile
Na początek warto by było udać się do stacji diagnostycznej i podłączyć auto w celu sprawdzenia błędów. Dopiero później można zastanawiać się nad innymi powodami. Opis usterki bardziej pasuje do uszkodzenia pompy wtryskowej niż przepływomierza.
Przekierowanie