Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Kluczyk i centralny zamek.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam takie pytanie do speców .Podczas odpalania dojdzie do 500 obr i zgaśnie a po zamknięciu centralnego zamka i otwarciu wszystko wraca do normy.Co to może być ? może ktoś się z tym spotkał.
Pzdr
Wyglada na to ze pod centralny jest podpiete jakies odcinaie zaplonu. Dosc czest sie tak robi z tym ze zazwyczaj jest tak ze rozrusznik kreci a auto nie odpala. Ja mam tak czasami ze kreci i nie odpala ale otworze skrzydlo drzwiowe i zamkne i juz odpala. Poporostu centalka nie wykryla od krancówki impulsu lub go poprostu jakos pominela. Blokada rozruchu nie zostala wylaczona. Usune tą smieszna centralke na pilota i zamontuje nowa i pomine tą odcinke.
[quote='wesol' pid='4982' dateline='1313253824']
Wyglada na to ze pod centralny jest podpiete jakies odcinaie zaplonu. Dosc czest sie tak robi z tym ze zazwyczaj jest tak ze rozrusznik kreci a auto nie odpala. Ja mam tak czasami ze kreci i nie odpala ale otworze skrzydlo drzwiowe i zamkne i juz odpala. Poporostu centalka nie wykryla od krancówki impulsu lub go poprostu jakos pominela. Blokada rozruchu nie zostala wylaczona. Usune tą smieszna centralke na pilota i zamontuje nowa i pomine tą odcinke.

Interesuje mnie ostatnie zdanie " usune tą smieszna.......Ja jestem z wlkp a Ty .Mogę kiedyś podjechać zależy skąd jestes.
Pzdr[/color]
Przekierowanie