Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: 2,0 ATM załącza wentylatory chłodnicy na zimnym silniku
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam! Nie wiem czy całe Forum przekopałem ale nie znalazłem podobnego problemu. Sharan 2,0 ATM rocznik 2000. Świeżo po montażu LPG. Zjawisko wygląda tak : odpalam rano zimną maszynę i po chwili załączają się wiatraki na chłodnicy. Ale jeszcze jedna ciekawostka: silnik ma podwyższone obroty tak do ok. 1,2k no bo zimny więc to jest ok. Ale wiatraki w tym momencie nie pracują a ruszają w chwili gdy tylko auto zacznie się toczyć. Gdy tylko motorek lekko się podgrzeje to wentylatory stają a obroty ma na poziomie 800. Pytanie: czy jest to zjawisko naturalne w tej maszynie, czy należy szukać przyczyny takiego zachowania ? Dodam że nie miałem wcześniej kontaktu z niemiecką techniką. Były same Fiaty. Ale nadszedł czas na rewolucję...Smile
Nie wiem jak jest w ATM mi działa/nie działa Smile od klimy wentylator
Peszek , a możesz coś więcej ? Działa/nie działa ... nie bardzo rozumiem ...Huh
Już prostuję zaraz po uruchomieniu startuje mi wentylator od klimy .
...hmmm , widzę już około 120 wyświetleń mojego tematu ale nadal żadnych konkretów . Tak więc chyba zamknę temat , gdyż albowiem ... podłączył mnie kolega pod komputer ... zrobił klik.klik.klik i jest spokój. Okazało się że chłopaki od LPG coś namieszali w ustawieniach. Dziękuję za niewielkie zainteresowanie. Czuję się lekko zawiedziony. Jakiś czas temu ... działałem na forum innej Maszyny i jakoś lepiej tam było ze sprawami technicznymi. Na każde , najgłupsze pytanie zawsze ktoś coś odpowiedział i wyjaśnił ... hmmm, przypadek ????
Po prostu mamy lepszych gazowników Wink A tak serio 90% SGA to diesel bardzo mało osób ma benzynę.
No i masz rację, kolego. Po tych kilku miesiącach jeżdżenia Szarankiem stwierdziłem że faktycznie beznyniaków jest mało. Lecz generalnie dużo na ulicach jest SGA ...
Przekierowanie