Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Czy wejdą mi takie felgi z oponą
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam
Mam do kupienia felgi z oponami po dobrej cenie ale nie wiem czy wejdą do mojego szarkiego więc tak:
felga 17 cali et 48
Opona 225x45x17
Wie ktoś może czy one wejdą nie kolidując z zawieszeniem i układem hamulcowym?
Jaka szerokość felgi.
co do szerokości felgi to gość nie wie laik jakiś może napisał mi tylko to co przedstawiłem w poście
Ale opona 225 z ochroną na felge jeśli to pomoże
Myślę, że wejdzie bez najmniejszego problemu, nawet jeśli będzie dość szeroka
Hmmm ja też myślę że wejdzie ale jakieś potwierdzenie by się przydało mam czas do wtorku środy na odbiór Smile
Felga 17 cali to zapewne szerokość 8 cali. Wejdzie bez problemu. Jeszcze będzie sporo luzu na seryjnym zawieszeniu.
(22-03-2015 20:46)Uciek napisał(a): [ -> ]Felga 17 cali to zapewne szerokość 8 cali. Wejdzie bez problemu. Jeszcze będzie sporo luzu na seryjnym zawieszeniu.

Nawet 8.5 weszła by bez problemu i nic by nie wystawało, chyba, że ET bardzo niskie, ale przy 17" wątpie, no i tej szerokości raczej też nie bedzie miała
Opony w tym rozmiarze jak najbardziej mogą być co do felg to ważne jest też czy rozstaw śrub i osadzenie na piastę czyli ten otwór w środku musi pasować do piasty nie powinno być luzu no i pamiętaj o śrubach też trzeba sprawdzić
Oryginalne ET jest 59 więc 11mm różnicy specjalnie nie zrobi. Plus 13mm na stronę jak felga będzie 8 cali.
Czyli przy ET 48 zewnętrzna krawęd felgi będzie plus/minus milimetr w tym samym miejscu co fabrycznie.
Wewnętrzna strona felgi wejdzie te 25mm do wnętrza samochodu.

Tak jak koledzy piszą, tam jest na tyle miejsca, ze wejdzie bez problemów.

Sharan na standardowym ogumieniu i tak wygląda jak na kółkach od wózka :-)
Albo od taczki Big Grin
Stron: 1 2
Przekierowanie