Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: brak swiatełprzeciw mgielnych z tyłu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam
mam z tym problem
przełączam pokrętło i nie świeca.
żarówki, bezpieczniki sprawdzone, na desce się zapala że powinno świecić a nie świeci
przednie świeca bez problemów

gdzie szukać rozmawiania?
Na początek sprawdź przewody w przelotce klapa-rama (prawa strona).
I uzupełnij informacje o samochodzie w profilu urzytkownika Smile
Tak jak Moherydz mówi, najprawdopodobniej te przewody, rozbierz też osłonę plastikową prawego słupka, bo czasem pęknięcie jest aż tam. Wymień przy okazji wszystkie przetarte przewody, bo niektóre odpowiadają za zamek w klapie Big Grin
przewody sprawdzał elektryk i mówiłże sa dobre, spekanie nie są ąz tak tragicznie.
Sprawdź je sam jeszcze raz, zdejmij tapicerkę z klapy i popatrz jakie przewody idą do przeciwmgielnych. Zobacz czy na wtyczce jest napięcie. Wystarczy miernik z marketu i podstawowa wiedza, aby to zrobić. Smile Czasem małe pęknięcia przewodu wystarczą, aby nie było przejścia.
miałem taki przypadek ze był pęknięty przewód (nie urwany) napięcie dochodziło niby właściwe ale nie działało . tak ze jeżeli nawet jest trochę uszkodzone parę drucików w przewodzie to rozetnij i zlutuj na nowo
Jeżeli prąd dochodzi to podaj mase na krótko (kawałkiem przewodu od żarówki do ramy). Czasem też żarówka wyglądająca na sprawną może nią nie być Smile.
prąd nie dochodzi jutro sprawdze ale jak elektryk patrzył to nie dochodzl a moze zle patrzył
A zmierz czy na bezpieczniku jest prąd.
P....ol elektryka !!! weź piweczko i sam sprawdź. Zdarł z Ciebie kasę i poszedł na łatwiznę. 90 proc. przypadków jest przez te kable co inni piszą. Ja wszystkie przelutowałem bo były połamane. Oprócz tego wywal zaślepkę w prawym, wkręć żarówkę i będziesz miał dwa. A oprócz tego Szanowni Forumowicze ja miałem tylko po jednej żarówce w tych lampach czerwonych pod kierunkami. Wywaliłem zaślepki wkręciłem żarówki - na dwie fajnie wygląda. Napięcie było podpięte. W ten sam sposób dołożyłem przednie halogeny o czym pisałem. Skaran MK I.
Stron: 1 2
Przekierowanie