Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Nawiew tylny/brak ogrzewania z tyłu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Witam

nie grzeje mi z tylnych kratek na suficie.
w sterowaniu ustawiam temperaturę max na rear a powietrze leci zimne.
czy to jest grzanie elektryczne ? gdzie tego szukać bo wieje ładnie ale zimno.

zakładam że bezpiecznik ten sam od grzałki i reszty i skoro wieje to tu nie ma co szukać

Pozdrawiam
Pisaliśmy o tym wiele razy.
Nawiewy w suficie są do schłodzonego powietrza na lato.
W suficie masz nawiewy climatyzacji (clima dwustrefowa), ciepłe leci z lewego nadkola.
W sumie gdzieś to doczytałem

ale i tak mało to logiczne że jak ustawie max temp. i max wiatrak na tył to mi grzeje i chłodzi jednocześnie, bo wieje na maxa zimnym powietrzem na górze (o ile zimno na zewnątrz)

ale ok , na zimę zamknę kratki i tyle.

Pozdrawiam
To coś masz zwalone bo nie powinno wiać zimnym z sufitu jak ustawisz aby ciepełko leciało, z których nawiewów leci zimne w suficie w drugim rzędzie siedzeń czy trzecim?
Witam

w drugim rzędzie, ( w trzecim nie wiem)

klima 3-strefowa

Pozdrawiam
Pewnie jakaś klapa odcinającą te nawiewy się zacięła, lub silniczek sterujący nią, najlepiej podłączyć vag i sprawdzić.
Kolego ja mam to samo . Tylko zimne powietrze leci na tył.
Witam.
Mam podobny problem. W trzecim rzędzie siedzeń z kratek na nogi leci zimne powietrze. działa jedynie przy zmianie prędkości nawiewu natomiast nie reaguje na zmianę temperatury. w podsufitce również leci zimne zarówno w drugim jak i trzecim rzędzie, uciążliwe jest również to że nie da się tych kratek całkowicie zamknąć (na nogi w trzecim rzędzie w ogóle nie da się zamknąć). Czy to normalna sprawa?
Witam

odgrzewam temat bom zaczyna mnie to irytować,

jetem zimnolubny, zawsze mam min z przodu, moje dziecieki wręcz przeciwnie.
i tu mam problem bo nie moge nagrzać tyłu przy tych "wspaniale i logicznie" działających nawiewach.

po kiego grzyba mi 3-strefowa klima jak nie moge mieć ciepło z tyłu i zimno z przodu.

oczywiśćie komputer nie pokazuje żadnych błądów ale ciągle nie podoba mi się ten system i stawiam że jest tu jednak coś nie tak,

dlaczego jak grzeje tył to ciągle mi wieje z górnych zimnym.

może ktoś to sprawdzić u siebie

stawiam że skoro z góry ma wiać tylko zimnym(klima) to jak chce nagrzać tył to tam nawiew powinien być wyłączony totalnie, a z dołu powinno grzać.

działa to nielogicznie, a co najważniejsze nieskutecznie , znaczy nie działa.

Pozdrawam
[/align]
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Przekierowanie