Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Brak oświetlenia tablicy rejestracyjnej Sharan 1999 rok
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, Czy może ktoś wie jaki bezpiecznik odpowiada że oświetlenie tablicy rejestracyjnej w Sharanie z 1999 roku?
A pozostałe światła masz w porządku? Może się mylę, ale podświetlenie tablicy rejestracyjnej raczej nie ma oddzielnego bezpiecznika.
Raczej z pozycyjnymi przednimi i tylnymi jest spiete. Ja bym zaczął przede wszystkim od kabloteki w klapie i czego nie ma na tych zarowkach czy masy czy +12. Oczewiscie standard tez to ta trąba slonia w klapie do sprawdzenia czyli mozna w slupku w czesci zaladunkowej sprawdzic czy jest tam zasilanie.
(10-02-2015 17:39)Fred napisał(a): [ -> ]A pozostałe światła masz w porządku? Może się mylę, ale podświetlenie tablicy rejestracyjnej raczej nie ma oddzielnego bezpiecznika.

Tak pozostałe światła mam w porządku żarówki też nie są spalone dzisiaj sprawdzę czy w ogóle dochodzi tam prąd skoro nie ma oddzielnego bezpiecznika to może gdzieś jest przerwany przewód albo zaśniedziałe już są styki.
Schemacik może pomóc strona 4 żarówki 79 80
Podświetlenie masz podłączone od pozycyjnych. Albo masz połamane przewody w przelotce z prawej strony, albo zutylizowały ci się lampki/przewody/styki Big Grin. Tak czy tak rozbierasz poszycie pokrywy bagażnika.
Kolego patrz schemat, gdzie tam masz połączenie z pozycyjnym ? w przekaźniku? bezpiecznik F30 5A.
Witam!
Mi również zniknęło podświetlenie tablicy w sharanie
Gdzie znajdowała się usterka / czy w ogóle się znalazła ..?


Z góry dziękuje za odpowiedź.
Przekierowanie