Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Sprezyny Magnum-czy ktos je zakladal i jakie macie opinie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czesc,musze wymienic sprezyny z przodu i zastanawiam sie nad ich kupnem firmy Magnum.Moze ktos montowal i ma doswiadczenia z nimi zwiazane.W sklepie twierdza,ze nie ustepuja w niczym tym drozszym,sprzedaje sie ich duzo i nie ma na nie narzekan ze strony klientow.Tyle,ze to co mowia w sklepie niekoniecznie musi sie pokrywac z rzeczywistoscia.Stad tez moje pytanie do tych,ktorzy u siebie montowali te sprezyny.Dzieki za podpowiedzi
Witam.Swojego czasu /2 lata temu/kupiłem 2 amortyzatory firmy MAGNUM olejowo-gazowe na tył do mojego sharana po upływie niecałego roku amory zaczęły się głośno tłuc -pomimo tego,że po kontroli na stacji diagnostycznej miały jeszcze 75% sprawności-amory reklamowałem w INTERCARSIE kasę oddali /prawie 300zł za 2 sztuki/w to miejsce kupiłem zwykłe olejowe po 50zł za sztukę-jak padną-nie będzie żal wyrzucić je na złom-a jeżdżę na nich już cały rok-czyli tak samo długo jak na ciężko reklamowanych MAGNUMACH.Taka jest moja opinia o firmie MAGNUM.
Te magnum jesli mnie pamiec nie myli to hiszpanski badziew wiec nie jakies tam super amorki. Wtopy sa i u monroe i sachsa i innych. SPoro tez jest podrób nawet w KYBach. Nie ma tak ze kupisz ze sredniej poly to wytryzmac musza moz enei 10 lat tylko powiedzmy 4 lata a te z dolnej to po roku kazdy musi sie posypac. Tak samo jak wiele razy juz ty bylo na forum ze to co wychodzi na SKP ze maja 70-80 % to nie znaczy ze amorek jest sprawny.
Przekierowanie