Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: wyjęcie zegarów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam. Musze wyjąć zegary,bo zniknęło mi podświetlenie. I tu pytanie, czy musze zdjąć również kierownice ? Pytam, bo w Passacie B3 jak robiłem przy zegarach to zdjąłem sobie kierownice i spokój, a tu mam poduszke i nie wiem co robić Big Grin Może głupie pytanie, ale nie wiem jak sie do tego zabrać.
Nie musisz wystarczy ją do tyłu odsunąć pozdrawiam
Zdejmiesz kierownicę - bedzie wygodniej.
O ile zagary wyjdą, to ciężko jest manewrować przy odkręcaniu bez zdjęcia osłony kolumny kierownicy.

Wszystko opisane na forum.

No a poduszka - odpinasz minus akumulatora i wyjmujesz poduszkę - też jest opis.
Ja tam dwa razy wyciągałem i kiery nie zdejmowałem wystarcz ją pociągnąć do siebie
Kolega @Grzesiekm ma rację. Na regulacji odsuwasz kierownicę w dół i wyjmujesz licznik. Też tak robiłem. Nie musisz zdejmować kierownicy ani odłączać poduszki.
Tu masz fotki
[Obrazek: 87307c579dc7.jpg]
[Obrazek: a23fc25f7abf.jpg]
ok dzięki Panowie. Jedynie kierownice moge lekko dać na dół, bo nie mam regulacji przód-tył. Tam te wszystkie przewody od zegarów wystarczą, żeby je spokojnie odpiąć i te żarówki wymienić ? Bo w Passacie za ciekawie nie było Tongue
Przecież w passacie b3 bez problemów wychodzi licznik gorzej wsadzić zwłaszcza w tych co miały prędkościomierz na linkę.
no właśnie miałem na linke i tu były problemy i wolałem zdjąć kierownice. Dzisiaj wyjąłem sobie te zegary i musze kupić nowe żarówki i wtedy zobacze czy wróci podświetlenie. Na razie niech temat zostanie, bo jak bym miał jakieś problemy to bd pisał, żeby nowego tematu nie zakładać Smile 1 żarówke miałem w domu i zmieniłem, ale podświetlenia nie ma, nawet częściowego. Wróci dopiero po wymianie wszystkich ? Jeśli nie, to gdzie szukać problemu ?
A to tak od razu ci wszystko zgasło Huh że tak zapytam
U mnie jedna zgasła ale reszta świeciła tyle że jak wymieniłem jedną to ta jedna świeciła jaśniej i trzeba było resztę zmienić pozdrawiam
najpierw świeciła sie połowa zegarów(obrotomierz), a potem i on przestał świecić.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie