Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: fotel kierowcy Alhambra '98
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Jestem nowy, więc jeśli pisze w złym dziale, to z góry przepraszam. Mam problem z regulacją fotela kierowcy. Po prostu nie moge go przesuwać przód-tył. Niestety doszedł nowy kierowca i fotel będzie dość często przesuwany. Wydaje mi sie, że problem jest w tej dźwigni co odbezpiecza fotel do przesuwania. Ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawić ? Albo jakiś schemat jak to tam dokładnie działa ?
Zanurkuj pod fotel i zobaczysz czy nie zerwała się sprężyna która pociąga cięgna, które odblokowuje szynę. Jak nie masz obracanych to problemu z zobaczeniem nie powinieneś mieć.
no właśnie mam obrotowe i tam mało miejsca jest Tongue :/ Ale coś pokombinuje. Dziwne jest to, że raz działa, raz nie, ale jak mówisz może ta sprężyna być winna. Ona jest jakoś wymienna w razie czego ?
sprawa z siedzeniem ogarnięta. Temat możecie usunąć.
Kolego może napiszesz co było nie tak. Wink Informacja zostanie na przyszłość jako info dla innych.Smile
fakt, zapomniałem od razu, mój błąd Big Grin Otóż wyrobione były otwory od tych dźwigienek. Niestety nie mogłem rozebrać dalej, żeby dokręcić ładnie to lekko podgiąłem tą główną dźwigienke i teraz działa elegancko Tongue
Przekierowanie